25 Mayıs 2019 Cumartesi

HÜSEYİN EDİS AÇIKLADI: ERHAN USTA'YI SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI OLARAK BENDE İSTİYORUM

Hüseyin Edis açıkladı: Erhan Usta'yı Samsun Büyükşehir adayı olarak bende istiyorum

MHP Samsun eski Milletvekili Hüseyin Edis, Erhan Usta'nın Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığını engellediği yönündeki haberimiz üzerine yaptığı açıklamada, "Erhan Usta'yı bende istiyorum" dedi.

28 Kasım 2018 Çarşamba 15:19 SİYASET

MHP Samsun Eski Milletvekili Hüseyin Edis, 31 Mart yerel seçimleri için ismi Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığına gündeme gelen Erhan Usta'yı engellediğine dair iddiaları yalanladı.


MHP'nin eski Samsun Milletvekil Hüseyin Edis, yaptığı açıklamada Erhan Usta'nın 40 yıllık arkadaşı olduğunu ve 31 Mart yerel seçimlerinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmasını kendisinin de çok istediğine dikkati çekti.

Kendisinin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmak gibi bir düşüncesinin olmadığının da altını çizen Hüseyin Edis, Samsun Kent Haber'e yaptığı açıklamada, şunları dile getirdi.
"Şuan MHP'de Samsun için Büyükşehir adaylığı ile ilgili hiç bir isim gündemde değil.  Samsun halkı bu konuda sabırla beklesinler. Erhan Usta beyle ile ilgili Samsun kamuoyunda teveccüh var bunu görüyoruz. Bundan da gayet memnunuz. Ancak bu genel merkezin vereceği bir karar.  Benim ise büyükşehir adaylığı için bir talebim yok. Erhan Usta bey 40 yıllık arkadaşımdır benim bu konuda kendisine bir engellemem söz konusu değil. Hatta bizzat ben kendisine aday olması için telkinde bulundum. Şuanda Samsun'da görülen tablo MHP büyükşehiri alacak noktaya geldi."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

İlkadımlı

28 Kasım 2018 Çarşamba 16:35

Sayın vekilim Samsunda sizi çekemeyen bazı yeni yetmeler bu tür haber yaptırıyorlar.Maalesef bazı yayın organlarıda bunlara çanak tutuyor ve size açıklama yaptırmak zorunda bırakıyorlar..Sizin MHP ye LİDERE olan sadakatinizi tartışmak kimsenin haddine değil ama maalesef hayatımızda bunlarla karsılasıyoruz.Hele hele kendını bısey zanneden BAŞKANCIKLARDA daha da cok meydana geliyor.Hayırlısı olsun.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un manda sayısında Türkiye birincisi olduğu açıklandı

Samsun'un manda sayısında Türkiye birincisi olduğu açıklandı