20 Haziran 2019 Perşembe

İLKADIM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI FATİH ÖZTÜRK: AK PARTİ HALKIN ELİ MİLLETİN SESİDİR

İlkadım Belediye Başkan aday adayı Fatih Öztürk: AK Parti halkın eli milletin sesidir

Samsun'da AK Parti'den İlkadım Belediye Başkan aday adayı olan eski milletvekili ve Metro Holding CEO'su Fatih Öztürk, AK Parti'nin halkın eli, milletin dili olduğunu söyledi.

18 Kasım 2018 Pazar 17:12 SİYASET

Samsun'da AK Parti'den Mart 2019 yerel seçimleri için İlkadım Belediye Başkan aday adayı olan Fatih Öztürk, dernek ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.


Metro Holding CEO'su ve AK Parti Samsun eski Milletvekili Fatih Öztürk. Mart 2019 yerel seçimleri nedeni ile İlkadım Belediyesi Başkan aday adayı olurken, seçim çalışmalarında aralıksız devam ediyor. 

AK Parti hükümetlerinin Samsun ve Türkiye genelinde bu zamana kadar yapılamaz denilen hizmetleri hayata geçirdiğini hatırlatan İlkadım Belediye Başkan aday adayı Fatih Öztürk, yerel yönetimlerde de AK Parti'nin farkını ortaya koyduğunu söyledi. 

İlkadım ilçesinde bulunan Akkuşlular Derneğinin ziyaret eden Fatih Öztürk, burada hem dernek üyeleri hemde vatandaşlarla bir araya geldi. Aday gösterilmesi ve seçilmesi halinde İlkadım ilçesinde AK Parti hizmet çıtasını daha da yükseğe çıkaracaklarını kaydeden Fatih Öztürk, belediye başkanı olarak daima halkın ve milletin içerisinde olacağını, sorunları ise ortak akıl kültürü ile vatandaşlarla istişare ederek çözeceklerine dikkati çekti. AK Parti'nin milletin partisi olduğunu hatırlatan Fatih Öztürk, "AK Parti'nin gücü halktır. Sırtını kalka dönen değil daima yüzünü dönen bir partinin mensupları olarak bizim tek gayemiz partimize güvenen de destek veren halkımıza milletimize hizmet etmektir" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Taner Taşkın'dan Sarıyer maçı yorumu: Gol yapabilseydik maçı kopartabilecektik

Taner Taşkın'dan Sarıyer maçı yorumu: Gol yapabilseydik maçı kopartabilecektik