24 Haziran 2019 Pazartesi

İLKADIM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MUSA ARSLAN: İLKADIM İÇİN İLKADIM'I ATTIK

İlkadım Belediye Başkan aday adayı Musa Arslan: İlkadım için ilkadım'ı attık

AK Parti'den Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkan aday adaylığını açıklayan Musa Arslan, "Kutlu davamız için İlkadım'ı attık" dedi.

05 Kasım 2018 Pazartesi 15:03 SİYASET

Samsun'da AK Parti'den İlkadım Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Musa Arslan, milletin partisi AK Parti'den aday adayı olmanın onurunu yaşadığını açıkladı.


AK Parti'nin 16 yılda 13 seçim zaferi yaşadığını hatırlatan İlkadım Belediye Başkan aday adayı Musa Arslan, bu 16 yılda milletin dediğinin olduğunu söyledi. 

AK Parti'de kuruluşundan itibaren siyaset yaptığını belirten İlkadım Belediye Başkan aday adayı  Musa Arslan, "AK Parti daima milletinin yanında oldu. Bizde bu kutlu davada her zaman partimizin yanında bir nefer gibi durduk. Yapılacak olan yerel seçimlerde İlkadım ilçemizden belediye başkan adayı olmam konusunda çok talep geldi. Bende halkımızın isteğine uyarak, yapılacak yerel seçimler için İlkadım Belediyesi Başkan aday adaylığımı açıkladım. Partimizde aday adaylıkları ile ilgili başvuru süreci başladı. Bu nedenle önümüzdeki günlerde başvurumuzu yaparak İlkadım Belediye Başkan aday adaylığımıza resmiyet kazandırmış olacağız" dedi.

Uzun bir süredir İlkadım ilçesinde seçim çalışmalarını yürüttüğünü hatırlatan Musa Arslan, yaptığı açıklamada, şunları dile getirdi.
"Aday gösterilmem halinde İlkadım ilçemizde ki vatandaşlarımıza öncelikle şunun sözünü vermek istiyorum. İlkadım ilçemizde ayrı gayrı olmayacak. Belediye Başkanı her kesin ve her kesimin başkanı olacak. Kapımız daima vatandaşa açık olacak. Hizmet aşkı ve sevdası ile İlkadım ilçemizin en ücra köşesine kadar hizmet götüreceğiz. " 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Birisi Birisi

06 Kasım 2018 Salı 13:04

Önce Türkçe öğrenmesi lazım. Dahil olma anlamındaki -de -da ayrı yazılır. Türkçe yazmayı bilmiyor ama aday olmayı biliyor.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 60 firma 145 ürüne haksız fiyat artışı yaptı

Samsun'da 60 firma 145 ürüne haksız fiyat artışı yaptı