24 Eylül 2020 Perşembe

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI ERDOĞAN TOK: İLKADIM İLÇEMİZE 20 YILDA YAPILAMAYAN HİZMETLERİ YAPTIK

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: İlkadım ilçemize 20 yılda yapılamayan hizmetleri yaptık

Samsun'un İlkadım ilçesi Karasamsun mahallesinde seçim çalışması kapsamında ziyaretlerde bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım ilçemize 20 yılda yapılamayan hizmetleri yaptık" dedi.

08 Şubat 2019 Cuma 21:20 SİYASET

Samsun'da Cumhur İttifakı’nın İlkadım Belediye Başkan adayı Erdoğan Tok’un ev ziyaretleri mitinge dönüşmeye devam ediyor. Erdoğan Tok, Karasamsun mahallesinde coşkuyla karşılandı.


Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ev ziyaretlerini sürdürürken girdiği her sokakta vatandaşların heyecanı ve coşkusu ile karşılanıyor. Özellikle İlkadımlı gençler tarafından sürprizlerle karşılanan Başkan Erdoğan Tok Karasamsun Mahallesine gerçekleştirdiği ev ziyareti öncesi meşalelerle karşılandı. “Ülkede Erdoğan, İlkadım’da Erdoğan sloganları ile karşılanan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu gizlemedi.

İLKADIM’IN HER SOKAĞINDA KARDEŞLİK MEŞALESİ YANIYOR
Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok İlkadımlılar tarafından mitinge dönüştürülen karşılamalarda gençler tarafından yakılan meşaleleri kardeşlik meşalesi olarak tanımlarken; “Gençlerimizin ellerinde yanan meşaleler kardeşliğin meşalesi haline geldi. Cumhur İttifakının kardeşlik ruhunu İlkadım’ın her köşesinde hissediyor ve yaşıyoruz. Her yaştan hemşehrimizle her kesimden vatandaşımızla aynı ruhu yaşıyoruz. Bu birliktelikle İlkaım’ı birlikte geleceğe taşıyacağız. Bizleri böyle coşku ve heyecanla karşılaya tüm vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ederim” diye konuştu.TOK; “YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR”
İlkadım’a 5 yılda mega projeleri kazandıran Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “5 yılda 20 yılda yapılamayanları hatta yapılamaz denilenleri yaptık. 255 Milyon TL’lik  dev projeleri sizlerle buluşturduk. Hayatın her alanında insan odaklı projeleri ve hizmetleri gerçekleştirdik. Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi, Derebahçe Sosyal Tesisleri, Camii ve Külliye, Yeni Belediye Hizmet Binası, Unkapanı Yaşam ve Kültür Merkezi, Koşu Yolu ve Hayat Parkuru ve saymakla bitmeyecek birçok sosyal ve kültürel hizmeti hayata geçirdik. 2023 hedeflerimiz için de yine eşsiz projelerimizi planladık. Sizlerden aldığımız güç ile bu akşam burada yaşadığımız kardeşlik ile yine omuz omuza İlkadım’ı ve şehrimizi güzelleştirmeye devam edeceğiz. Yaptıklarımızı yapacaklarımızın teminatıdır” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Samsun için AR-GE Merkezi kuracağız

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Samsun için AR-GE Merkezi kuracağız