18 Ekim 2019 Cuma

İLKADIM BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAYI AYKUT ÇEPNİ: SAĞDUYUNUN BİRLİKTELİĞİ CUMHUR İTTİFAKI

İlkadım Belediyesi Meclis üyesi adayı Aykut Çepni: Sağduyunun birlikteliği Cumhur İttifakı

Samsun'da Cumhur İttifakının İlkadım Belediyesi Meclis üyesi adayı olan Aykut Çepni, İlkadım ilçesinde vatandaş ve esnafları ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürüyor.

02 Mart 2019 Cumartesi 16:00 SİYASET

Samsun'da İlkadım Belediyesi Cumhur İttifakı meclis üyesi adayı olan Aykut Çehni, "Sağduyunun birlikteliği Cumhur İttifakı" dedi.


Samsun'un İlkadım ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için Cumhur İttifakına destek isteyen İlkadım Belediyesi Meclis üyesi adayı Aykut Çepni, gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada "Ülkemizin bekası için AK Parti ve MHP'nin kurmuş olduğu Cumhur İttifakı sağduyunun birlikteliği olmuştur. Bizlerde Cumhur İttifakı çatısı altında İlkadım Belediyesinden meclis üyesi adayı olarak sahaya çıkarak 31 Mart yerel seçimleri için neden Cumhur İttifakına destek vermeleri gerektiğini anlatıyoruz. Sahada edindiğimiz izlenimlere göre esnaf ve vatandaşlarımızda 31 Mart yerel seçimleri için sağduyunun birlikteliği Cumhur İttifakından yana oylarını kullanacaklar. 1 Nisan sabahına Cumhur İttifakının seçim zaferi ile uyanacağız. İlkadım Belediyesi Meclis üyeliği görevine seçilmemiz ile birlikte bizde İlkadım halkına ve Samsun'a hizmet etmek için canla başla çalışacağız" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Atakum adayı Cemil Deveci'den turizm eleştirisi! Suriyelilerden başka turist göremiyoruz

CHP Atakum adayı Cemil Deveci'den turizm eleştirisi! Suriyelilerden başka turist göremiyoruz