27 Haziran 2019 Perşembe

İSHAK TAŞÇI: 24 HAZİRAN SEÇİM SONUÇLARI MİLLİ İRADENİN GALİBİYETİDİR

İshak Taşçı: 24 Haziran seçim sonuçları milli iradenin galibiyetidir

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, 24 Haziran seçim sonuçları ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "24 Haziran seçimleri milli iradenin galibiyeti olmuştur" dedi.

25 Haziran 2018 Pazartesi 19:32 SİYASET

Samsun'da Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, 24 Haziran seçiminden AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın zaferle çıkması üzerine kutlama açıklaması yaparak, milli iradeye teşekkür etti.


Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’nin on üçüncü seçim zaferi, Atakum İlçesinde de coşkuyla kutlandı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, sandıklarının açılmaya başlamasıyla birlikte sonuçları AK Parti Atakum İlçe Başkanlığında kurulan merkezde anlık olarak takip etti. Seçim sonuçlarının açıklanmaya başlamasıyla birlikte ilçe başkanlığına akın eden Atakumlular, sevinçlerini Başkan Taşçı ile paylaştı.

ŞEREF DUYUYORUM
Seçim günü boyunca ilçedeki okulları gezen ve oy kullanan vatandaşlarla selamlaşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, oy verme işleminin tamamlanmasının ardından Atakum İlçe Başkanlığında kurulan merkezde anlık olarak seçim sonuçlarını takip etti. Seçim sonuçlarının açıklanmaya başlamasıyla birlikte AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı önünde toplanan kalabalıkla birlikte seçim sonuçlarını kutlayan Başkan Taşçı, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, sandıkların açılmaya başlamasıyla birlikte rakiplerinden hep öndeydi. Milletimizin ferasetiyle, Cumhurbaşkanımız Erdoğan Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk ‘Başkan’ı seçildi. Böyle bir liderle aynı dava uğruna siyaset yapmaktan şeref duyuyorum. Milletimize, verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


MİLLİ İRADENİN GALİBİYETİ
Millet iradesinin sandığa tam olarak yansıdığını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bu seçimin galibi demokrasi ve milli iradenin üstünlüğüdür. Milletimiz yüzde 87.5 oran ile seçimlere sağladığı rekor katılım ile ülke yönetiminde söz sahibi olmuştur. Milletimizin tercihi, ülkemizi hedeflerine bir adım daha yaklaştırdı. Ekonomide, demokraside, sağlık, enerji ve savunmada tam bağımsız, yerli ve milli duruşumuz güçlenerek devam edecek. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine daha emin adımlarla ilerleyeceğiz. Bu anlamda milletimiz, sandıkta verdiği mesajla Türkiye düşmanlarını mağlup etmiştir. Milli birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere bir kez daha fırsat vermeyerek, sandığa gidip iradesini ortaya koyan tüm hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Atakum ilçesindeki kutlamaların ardından büyük bir konvoy eşliğinde eşi ve çocuklarıyla birlikte Kurtuluş iskelesi önünde gerçekleşen kutlamalara katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, vatandaşlarla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin zaferini kutladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok: İlkadım 24 Haziran seçiminde durmak yok yola devam dedi

Erdoğan Tok: İlkadım 24 Haziran seçiminde durmak yok yola devam dedi