28 Mayıs 2020 Perşembe

İYİ PARTİ CANİK ADAYI ATIF YİĞİT: CANİK'TE SEÇİMİ ÇANTADA KEKLİK GÖRENLER HÜSRANA UĞRAYACAK

İYİ Parti Canik adayı Atıf Yiğit: Canik'te seçimi çantada keklik görenler hüsrana uğrayacak

Samsun'da İYİ Parti Canik Belediye Başkan adayı Atıf Yiğit, seçimlere sayılı günlere kala sahaya ağırlığı koyarken, "Canik'te seçimi çantada keklik gören projesizler hüsrana uğrayacak" dedi.

26 Mart 2019 Salı 19:56 SİYASET

Samsun'da Millet İttifakının Canik İlçe Belediyesi Başkan adayı Atıf Yiğit, ilçede gerçekleştirdiği mitinglerde vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.


Seçim mitinglerine aralıksız devam eden ve yerel seçime sayılı günler kala sahada ağırlığını hissettiren İYİ Parti Canik adayı Atıf Yiğit, gerçekleştirdiği mitinglerde Canik halkına ilçeyi ortak akılla yöneteceklerini söylüyor. Canik için 41 ayrı proje hazırladığını ve bu projeleri göreve gelmesi halinde bir bir hayata geçireceğini belirten Atıf Yiğit, "Biz Canik ilçemizin sorunlarını da bu sorunların çözümünü de biliyoruz. Biz buranın insanıyız. Birileri tanımadıkları, sorunlarını bilmedikleri bu ilçeye iktidarın gücü ile tepeden inme aday oldu. Canik halkına dayatılan bu aday, ne yazık ki sizler için bir tek proje bile açıklayamadı. Proje diye Canik halkına atık pil kutusunu reva görenler bu halkın aklıyla adeta alay etti. Canik'te seçimi çantada keklik görenler 31 Mart seçimlerinde hüsrana uğrayacaklar. Biz Canik halkımıza inanıyor ve güveniyoruz" dedi.Canik halkından iktidarın dayatma adayına karşı iyilerin yanında olmaları çağrısıda yapan Atıf Yiğit, "Bu seçimde biz kazanmayacağız. Bu seçimde Canik halkı kazanacak. Canik esnafı kazanacak, yıllardan beri ihmal edilen, mağdur edilen dar gelirli, esnaflarımız kazanacak. Biz bu seçimi halkın kazanacağını söylüyoruz. Bizde o halkın temsilcisi olarak Canik ilçemize hizmet edeceğiz" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Terme ve Ayvacık'ta konuştu 94 ruhunu hatırlattı

Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Terme ve Ayvacık'ta konuştu 94 ruhunu hatırlattı