19 Ocak 2021 Salı

İYİ PARTİ CANİK ADAYI ATIF YİĞİT İBRAHİM SANDIKÇI'YI ELEŞTİRDİ: HİZMET AŞKI YOK

İYİ Parti Canik adayı Atıf Yiğit İbrahim Sandıkçı'yı eleştirdi: Hizmet aşkı yok

Samsun'da Millet İttifakının Canik Belediye Başkan adayı Atıf Yiğit, Canik ilçesine bağlı Teknepınar mahallesinde yaptığı mitingde Cumhur İttifakı adıyı İbrahim Sandıkçı'yı "Hizmet aşkı yok onun için de projesi yok" diyerek eleştirdi.

29 Mart 2019 Cuma 21:24 SİYASET

Samsun'un Canik ilçesinde seçim çalışmalarını son hızla sürdüren Millet İttifakı adayı Atıf Yiğit, Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sandıkçı'nın köyüne(mahalle) giderek  miting yaptı.


Canik ilçesine bağlı Teknepınar mahallesinde miting yapan Atıf Yiğit, göreve gelmeleri halinde Canik ilçesi için hazırladıkları 41 projeyi hayata geçireceklerini söyledi. Projelerinin Canik ilçesini şaha kaldıracağını söyleyen Atıf Yiğit, Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sandıkçı'nın Canik için tek bir proje dahi açıklamayamadığını, açıkladığı projelerin ise ilçe halkına faydası olmayacak sosyal sorumluluk projeleri olduğuna dikkati çekti. Canik ilçesinde yıllardan beri vatandaşların verdikleri oylara rağmen hizmet alamadıklarını, hizmetin rant bölgelerinde yoğunlaştığını kaydeden Atıf Yiğit'in Teknepınar mahallesinde gerçekleştirdiği mitinge çok sayıda vatandaş katıldı.

Canik ilçesinde her mahalleye her sokağa ve köyden mahalle olan yerleşim birimlerine kadar hizmeti adil ve eşit şekilde götüreceklerini vurgulayan Millet İttifakı adayı Atıf Yiğit, "31 Mart seçimlerinde gönül rahatlığı ile bizlere oylarınızı verebilirsiniz. Göreve geldiğimizde sizleri asla mahçup etmeyeceğiz. Hizmetin en iyisini en kalitelisini, geri plana itilen halkın kendisine sunacağız. İlçemizi hep birlikte ortak akılla geliştireceğiz. Projelerimiz Canik ilçesinin sorunlarına çözüm getirecek hepsi birbirinden değerli ve önemli hizmetlere dönüşecek. Rakip adayın sizler için, Canik ilçesinin geleceği için bir tek proje açıkladığını duydunuz mu. Açıkladığı, benim dediği projeler büyükşehir adayına ait. Başkalarının projelerini, kendi projesiymiş gibi halka sunarak, sizlerin aklı ile oynuyor. Dersine iyi çalışmayanlara, sizlerin oylarını çantada keklik görenlere sandıkta gereken cevabı verin" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'dan Millet İttifakına HDP eleştirisi

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'dan Millet İttifakına HDP eleştirisi