31 Temmuz 2021 Cumartesi

İYİ PARTİ CANİK ADAYI ATIF YİĞİT SANDIKÇI'YI ELEŞTİRDİ! BAŞKALARININ PROJESİNE İMZA ATIYOR

İYİ Parti Canik adayı Atıf Yiğit Sandıkçı'yı eleştirdi! Başkalarının projesine imza atıyor

Samsun'un Canik ilçesinde Millet İttifakı adayı Atıf Yiğit, Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sandıkçı'yı eleştirerek, Başkalarının projelerine imza atarak kamuoyuna duyuruyor. Bu vatandaşın aklı ile alay etmektir" dedi.

25 Mart 2019 Pazartesi 15:55 SİYASET

Samsun'da Millet İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, ilçeye bağlı Gölalan mahallesinde vatandaşlarla buluştu, projelerini anlattı. 


Millet İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı Ekonomist Atıf Yiğit, Canik Gölalan köyünde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların sorunlarını dinleyen taleplerini not alan Yiğit, vatandaşlardan büyük teveccüh gördü. 'Ortak akıl ve birlikte yönetim' mesajı veren Yiğit, sorunların istişare ile çözüleceğinin altını çizdi.

SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
Samsun'un Canik ilçesine hizmet etme aşkı ile yola çıktıklarını belirten Yiğit, "Ben Canik'in her mahallesinde, her köyünde yaşanan sorunları biliyorum. Bu nedenle Canik'in kısa, orta ve uzun vadede planlarını ve projelerini hazırladım. Canik ilçesini ortak akılla birlikte geleceğe taşıyacağız. Tarımda, sanayide, sporda, eğitimde, kültürde, sanatta Canik'i ileriye taşıyacağız. Canik'i vatandaşlarımızla birlikte yönetmeye talibiz "dedi.PROJELERİN NEREDE?
İsim vermeden AK Parti'nin adayı İbrahim Sandıkçı'yı eleştiren Millet İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı Ekonomist Yiğit, " Biz gittiğimiz her yerde projelerimizi açıklıyoruz. Canik'e süt entegre tesisi kuracağız, tarımı destekleyeceğiz. Gençlerimize eğitim bursu vereceğiz. Yaşlılarımıza engellilerimize özel merkezler kuracağız, evde sağlık ile bakım hizmeti vereceğiz. Canik'te yatırımcıların önünü açacağız, teşvik edeceğiz. Bir planlama dahilinde bütün yolları, kanalizasyon sistemlerini rehabilite edeceğiz.Sayamadığımız bir çok projeyi vatandaşlarımızla paylaşırken, Canik'e aday gösterilenler başkalarının projelerine imza atarak kamuoyuna duyuruyor. Bu vatandaşın aklı ile alay etmektir. Bu vizyonsuzluktur, başka açıklaması olamaz. Vatandaşa yönelik projen yoksa neden yola çıktın diye sorarlar adama? "diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Fatih mahallesi Cumhur İttifakına mehteranlı destek verdi

Samsun'da Fatih mahallesi Cumhur İttifakına mehteranlı destek verdi