06 Mart 2021 Cumartesi

İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI AYŞE AYAN: SAMSUN'U GENEL MERKEZDE DAHA GÜÇLÜ TANITACAĞIZ

İYİ Parti İl Başkan adayı Ayşe Ayan: Samsun'u genel merkezde daha güçlü tanıtacağız

İYİ Parti Samsun İl Başkan adayı Av. Ayşe Ayan, 9 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak il kongresinde başkanlık görevine seçilmesi halinde, Samsun'a genel merkezde daha güçlü tanıtacaklarını söyledi.

25 Temmuz 2020 Cumartesi 13:00 SİYASET
Samsun’da 9 Ağustos’ta yapılacak olan İYİ Parti İl Başkanlık Seçimi öncesi İYİ Parti Samsun İl Başkan Adayı Av. Ayşe Ayan, “Güçlü ilçe,  güçlü il, güçlü yönetim ile hedeflerimize ulaşacak, Samsun teşkilatlarının genel merkezde daha güçlü temsil edilmesini sağlayacağız” dedi.

9 Ağustos 2020 tarihinde Samsun İYİ Parti Yönetimi, başkan değişimi için seçime gidecek. Seçim öncesinde ise İYİ Parti Samsun İl Başkanlığına Adaylığını koyan Av. Ayşe Ayan bir bildiri yayınladı. 

Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar mesleki başarısı ve güler yüzlülüğü ile anılan Ayan, İYİ’lerin asla kaybetmeyeceğini söyledi.

İYİ PARTİ AZ ZAMANDA ÇOK BÜYÜK İŞLER YAPTI
İYİ Parti’nin kısa zamanda büyük işler yaptığını ifade eden İYİ Parti Samsun İl Başkan Adayı Av. Ayşe Ayan, “Ben ilçe yönetiminden geliyorum. İlçelerimizin, Samsun’umuzun, Türkiye’mizin ve insanlarımızın sorunlarını biliyorum, çözümlerini de biliyorum. Samsun'un dertlerini dert edinmek, teşkilatlar arası dayanışmayı arttırmak,  gücümüzü ilçe teşkilatlarımızdan alarak, güçlü ilçe,  güçlü il, güçlü yönetim ile hedeflerimize ulaşacak,  Samsun teşkilatlarının genel merkezde daha güçlü temsil edilmesini sağlayacağız. İyi Partililer az zamanda çok büyük işler yaptı. Bunun en güzel kanıtı tüm engellemelere rağmen liderimiz Sayın Meral Akşener'le partimizin geldiği noktadır. Ne kadar çok çalışırsak ülkemizin ve milletimizin hak ettiği hizmete, İYİ bir geleceğe o kadar çabuk ulaşırız” diye konuştu. 

İYİ’LER ASLA KAYBETMEZ!
İYİ Partide ki siyasi hayatına  İlkadım kurucu ilçe Başkanı olarak zor ve meşakkatli bir görev ile başlayan ve 27.dönem milletvekil adaylığı ile sürdüren Av. Ayşe Ayan, partinin kuruluşundan bu güne kadar başarılı çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Partililer ve delegeler ile yapılan görüşmelerde;  samimi , güler yüzlü , herkesi kucakladığı söylenen İYİ Parti Samsun İl Başkan Adayı Av. Ayşe Ayan mesleki başarısı yanında , iyi bir aile yaşamı ile de gözler önünde, belli kişi ya da grupların değil tüm partililerin ortak desteğini ve 17 ilçenin de güçlü desteğini aldığı beyan edilmektedir. Parti tabanında Partinin kuruluşundan bu güne çalışkanlığı , güler yüzü samimiyeti yanında basiretli yöneticilik anlayışı ve teşkilatçı yapısı ile geçmiş başarılarını il başkanlığında da sürdüreceği söylenen Av. Ayşe Ayan’ın Genel merkez ile de ilişkilerinin, Genel Başkanı kadın olan partide kadınların başarılarının dikkat çekmesi ile ön planda olduğu bu nedenle de İYİ Parti Samsun İl Teşkilatında başarının kaynağının Av . Ayşe Ayan Olacağı genel kanaat olarak  değer kazanıyor. İYİ’ler asla kaybetmez.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bahattin Köse, Yılport Samsunspor'a alacağı için ihtar çekti

Bahattin Köse, Yılport Samsunspor'a alacağı için ihtar çekti