25 Mayıs 2020 Pazartesi

İYİ PARTİ İLKADIM ADAYI NECATTİN DEMİRTAŞ MEYDAN MİTİNGİNDE ERDOĞAN TOK'U HEDEF ALDI

İYİ Parti İlkadım adayı Necattin Demirtaş meydan mitinginde Erdoğan Tok'u hedef aldı

Samsun'da İYİ Parti'nin İlkadım Belediye Başkan adayı olan Necattin Demirtaş, partisinin Cumhuriyet Meydanında düzenlediği mitingde Cumhur İttifakının İlkadım Belediye Başkan adayı Erdoğan Tok'u hedef aldı.

27 Ocak 2019 Pazar 18:11 SİYASET

Samsun'da İYi Parti'nin İlkadım Belediyesi Başkan adayı Necattin Demirtaş, Cumhuriyet Meydanında düzenlenen mitingde MHP'den istifa edip neden İYİ Parti'den aday olduğunu açıkladı.


İYi Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, Cumhuriyet Meydanında düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada şunları söyledi.

"MHP'deydi İYİ Parti'ye geçti diyorlar. Koltuk için geldi diyorlar. 18 yaşından beri ülkücüyüm, ölünceye kadar ülkücü kalacağım. Benim gibi düşünmeyenlere de saygı duyuyorum. Burası kurtuluşun ilk adımının atıldığı yer burası. Ülkemizin gelişmesinde de ilkadımı burada atacağız. 12 Eylül'ü acı acı yaşamış birisiyim.  Aklımızı kiraya vermeyelim. Biz bir karar verirken kendi aklımızla karar vereceğiz doğru ile yanlışı ayırt edeceğiz. Aklımı kiraya hiç bir zaman vermedim. aday olmamda önemli mesele. MHP'den adaylık müracaatımızı yaptık. Ama orada Erdoğan Tok'u aday gösterdiler. Erdoğan Tok değilde başka bir aday gösterilseydi ben aday olmayacaktım. Şuan da belediye başkanlığı yapan Erdoğan bey, 650 işçimizi kapının önüne koydu. Bunlardan bir tanesi de ne acıdır ki; bunalıma girerek intihar etti. Ben mağdurların ve mazlumların yanındayım" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

MAHMUT K.

28 Ocak 2019 Pazartesi 15:59

ÇÖPTE ÇALIŞANLARI NASIL KAPIYA KOYDUĞUNU CÜMLE ALEM BİLİYOR. SEN KOLTUK İÇİN FETONUN İPİNE TUTUN BAKALIM

mustafa

28 Ocak 2019 Pazartesi 10:58

seninde kaç kişiyi kapının önüne koyduğunu biliyoruz maval okuma

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Osmanlı Diriliş Ocakları Samsun'da Cumhur İttifakına oy vereceklerini açıkladı

Osmanlı Diriliş Ocakları Samsun'da Cumhur İttifakına oy vereceklerini açıkladı