20 Nisan 2019 Cumartesi

İYİ PARTİ KURUCULAR KURULU ÜYESİ İBRAHİM ÖZYER, KOMÜNİSTLER GİBİ YUMRUK SELAMI VERDİ

İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi İbrahim Özyer, komünistler gibi yumruk selamı verdi

Samsun'da İYİ Parti Milletvekili aday adaylarının tanıtım toplantısında kurucular kurulu üyesi İbrahim Özyer'in komünistlerin kullandığı yumruk selamı yapması dikkat çekti.

12 Mayıs 2018 Cumartesi 13:42 SİYASET

Samsun'da İYİ Parti Milletvekili aday adaylarının tanıtım töreninde, İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi İbrahim Özyer, Temel Karamollaoğlu gibi komünistlerin kullandığı yumruk selamı verdi. 


Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı Şehit Ömer Halisdemir salonunda gerçekleşen milletvekili aday adayı tanıtım töreninde, yaşanan coşku ile birlikte gaza gelen İbrahim Özyer partilileri yumruğunu havaya kaldırarak selamladı. 

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'nün de İbrahim Özyer ile birlikte tanıtım töreninde yumruğunu havaya kaldırarak selam vermesi objektiflere yansıdı. İbrahim Özyer İYi Parti öncesi ise MHP'de uzun yıllar Samsun İl Başkanlığı görevinde bulundu. Ülkücü camianın yakından tanıdığı bir isim olan İbrahim Özyer, İYİ Parti saflarına katılarak MHP'den ayrılan isimler arasında yer almıştı.
Geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'da yumruk selamı ile gündeme gelmişti. Karamollaoğlu, verdiği yumruk selamı sonrası yaptığı açıklamada ise "Gaza geldik" demişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Lideri Bahçeli 1815 aday adayından 89'unu FETÖ şüphesi ile ayıkladı

MHP Lideri Bahçeli 1815 aday adayından 89'unu FETÖ şüphesi ile ayıkladı