28 Şubat 2020 Cuma

İYİ PARTİ SAMSUN ADAYI HAYATİ TEKİN: SAHA ÇOK İYİ SAMSUN KARARINI VERMİŞ

İYİ Parti Samsun adayı Hayati Tekin: Saha çok iyi Samsun kararını vermiş

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, 31 Mart yerel seçimlerinde en yüksek oyu, Bafra ve Çarşamba ilçelerinden alacaklarını söyledi, "Saha çok iyi Samsun kararını vermiş. Asıl anket sonucunu biz mitinglerimize katılan vatandaşlarımızın bize olan ilgisinden görüyoruz" dedi.

28 Mart 2019 Perşembe 15:14 SİYASET

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, Çarşamba, Bafra ve 19 Mayıs ilçelerinde gerçekleştirdiği mitinglerde vatandaşlarla bir araya geldi.


İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, 31 Mart yerel seçimlerinde en yüksek oyu, Bafra ve Çarşamba ilçelerinden alacaklarını söyledi, "Asıl anket sonucunu biz mitinglerimize katılan vatandaşlarımızın bize olan ilgisinden görüyoruz" dedi.

Hayati Tekin, Çarşamba, Bafra ve 19 Mayıs ilçeleri ile birlikte İlkadım ve Atakum ilçelerinde de seçim çalışmaları kapsamında mitingler gerçekleştirdiklerini belirterek, "19 Mayıs ilçemizdeki mitingimize İYİ Parti Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın'da katıldı. 31 Mart yerel seçimlerinde en yüksek oyu Bafra ve Çarşamba ilçelerinden alacağız. Gittiğimiz ilçelerde şahsımıza gösterilen ilgi ve alaka çok büyük. Bazı anketler yayınlanıyor. Biz bu anketlere itibar etmiyoruz. Asıl anket sonucu sahada bizlerin mitingine katılım sağlayan vatandaşlardır. Saha çok iyi. Gördüğümüz kadarı ile de Samsun kararını vermiş. Biz şimdi son güne kadar kararsız olan vatandaşlarımızın gönlüne girmek için sahada mitinglerimize devam edeceğiz. Samsun için projelerimiz, hayallerimiz var. Samsun'un en önemli sorunu işsizlik, trafik ve otopark. Bizde bu sorunları kökten çözüme kavuşturacak projelerimizi hazırladık. Yeni sanayi bölgelerinin oluşturulması ile Samsun'da 72 bin kişiye iş sahası yaratmış olacağız. Bununla ilgili projelerimiz hazır. Yine otopark ve şehir trafiğinde yaşanan sıkışıklığın önüne geçecek çalışmalarımızı da yaptık. Tüm projelerimizi göreve geldiğimiz andan itibaren tek tek hayata geçireceğiz. Samsun için her şey iyi olacak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Adliyesinde duruşma sonrası tekmeli tokatlı kavga çıktı

Samsun Adliyesinde duruşma sonrası tekmeli tokatlı kavga çıktı