18 Ekim 2019 Cuma

İYİ PARTİ SAMSUN ADAYI TEKİN, BAĞIMSIZ ADAY USTA'NIN SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

İYİ Parti Samsun adayı Tekin, bağımsız aday Usta'nın seçim koordinasyon merkezini ziyaret etti

Samsun'da İYİ Parti Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu ile birlikte Havza ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Bağımsız Büyükşehir adayı Erhan Usta'nın seçim koordinasyon merkezini ziyaret etti.

27 Şubat 2019 Çarşamba 14:49 SİYASET

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Hayati Tekin, Havza ilçesinde bağımsız aday Erhan Usta'nın seçim koordinasyon merkezine yaptığı ziyarette, CHP Milletvekili Kemal Zeybek, AK Parti'den istifa edip bağımsız aday olan Mahmut Karahan ile bir araya geldi.

 
Seçim çalışmaları dolayısıyla Havza'da bulunan İYİ Parti ve Millet ittifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta'nın  Havza Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti.

Samsun'un Havza ilçesinde  seçim çalışmaları yapan Hayati Tekin, beraberinde CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, CHP ve Millet İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş, CHP Havza İlçe Başkanı Ertaş Çoban, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta'nın Havza'daki Seçim Bürosu'nu ziyaret etti. Erhan Usta ile samimi bir ortamda kucaklaşan Tekin Usta'ya "Hayırlı olsun! Hizmet için yarışacağız, siyaset ve nezaket halkın özlemidir." dedi, başarılar diledi.

Hayati Tekin seçim bürosunu ziyarete gelen CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, Bağımsız Havza Belediye Başkan Adayları Mahmut Karahan ve Mustafa Turan,  DP Havza Belediye Başkan Adayı Turgay Saat, Saadet Partisi Havza İlçe Başkanı Saffet Ergün, Saadet Partisi Havza Belediye Başkan Adayı Şenol Tuncay ve açılışa katılan Havzalılarla bir süre sohbet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMGAZ Erdoğan Tok'un girişimleri ile o mahallede doğalgaz alt yapı çalışmalarına başladı

SAMGAZ Erdoğan Tok'un girişimleri ile o mahallede doğalgaz alt yapı çalışmalarına başladı