03 Temmuz 2020 Cuma

İYİ PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI HAYATİ TEKİN: BAŞKANLIĞA DEĞİL HİZMETKARLIĞA TALİBİM

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Hayati Tekin: Başkanlığa değil hizmetkarlığa talibim

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin, İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı binası önünde gerçekleştirdiği konuşmasında, "Sizin başkanlığınıza değil, hizmetkârlığınıza talibim" dedi.

03 Şubat 2019 Pazar 17:13 SİYASET

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, İYi Parti Samsun İl Başkanlığı binası önünde kendisini karşılayan partililere yaptığı konuşmada hedeflerinin büyük olduğunu açıkladı.


Konuşmasında İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı binası önünde kendisini karşılayan partililere seslenen Hayati Tekin, şunları dile getirdi.

"Hedeflerim büyük. Karadeniz ekonomik işbirliği çerçevesinde yapacağımız girişimlerle Samsun'u uçuracak, şaha kaldıracağız. Bunu, çocuklarımız ve geleceğiniz için yapacağız. Yaptığımızda göreceksiniz ki, yüzünüzün akıyla çıkacağız. Biz, bu şehir için planladığımız projelerimize güveniyoruz. Samsun şehri ve Samsunspor için çok "partal" atıldı. Size şunu vereceğiz. Şunu yapacağız dediler. Ne yaptılar? Biz, görevde olduğumuz sürece Samsunspor'u birdaha düşmemek üzere Süper Lig'e hep beraber taşıyacağız. Bunun alt yapısı için çalışmalarımız tamam. Bizlere inanın diyoruz. Bunun ölçüsü nasıl yapılacak? Ben siyasetin içinde görev aldığım her partide tecrübe sahibi oldum. DSP'de, CHP'de belediye başkanlıkları ve milletvekilliği görevleri yaptım. Şimdi de, Millet ittifak çerçevesinde İyi Parti ve Chp il başkanları toplantılar yaptılar. Benden başka 5 aday adayı daha vardı. Bu güzel, 4'ü ağabeyim, 1'i kardeşim olan aday adayları arasında ve ilçelerde yapılan fikir oylamaları neticesinde beni bu göreve layık gördüler. Allahın izniyle bu şehri sadece Türkiye'de değil, Dünya'da konuşulan şehirler arasına hep beraber sokacağız. Bu tarihi hep beraber yazacağız. Gelecekte çocuklarınız ellerinizden öpecek ve, "anne, baba, bu şehri iyi ki Hayati Tekin'e emanet etmişsiniz" diyecekler Sizin başkanlığınıza değil, hizmetkârlığınıza talibim. Sözlerime son verirken, kendimi sizlere, sizi de yüce yaradana, Allah'a emanet ediyorum. Başarılarda buluşmak üzere, sağolun, var olun."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta'yı Samsun'da bozkurt selamı veren vatandaşlar karşıladı

Erhan Usta'yı Samsun'da bozkurt selamı veren vatandaşlar karşıladı