16 Temmuz 2019 Salı

İYİ PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI HAYATİ TEKİN CHP'LİLERE SİTEM ETTİ

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Hayati Tekin CHP'lilere sitem etti

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı binası önünde yaptığı konuşmada CHP'lilere sitem etti.

03 Şubat 2019 Pazar 16:55 SİYASET

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, İYİ Parti İl Başkanlığı binası önünde partililer tarafından sevgi gösterileri ile karşılandı.


Bugün partililer tarafından Ankara yolunda karşılanan İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, daha sonra İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı binası önüne geçti. İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu'nun da hazır bulunduğu karşılama törenine çok sayıda partili de eşlik etti.İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin, burada gerçekleştirdiği konuşmasında CHP'lilere sitem ederek,  "CHP'lilere sitem edeyim. CHP'liler 1 saat içinde toplanmışlar. Cumartesi günü, Pazar gününü de beklemeden, aralarında toplantı yapıp, beni İYİ Parti'ye şutlamışlar. Hepinizle görüşeceğiz. Ama cennette görüşeceğiz. Yaşım 60... Bu saatten sonra da daha parti değişemem. Neticesinde, İYİ Parti Genel Başkanı, ablamız Sayın Meral Akşener Hanımefendi, bu görevi bana tebliğ ettiler." dedi.Hayati Tekin, İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı binası önünde gerçekleştirdiği konuşmasında ayrıca şunları dile getirdi.
"Hedeflerim büyük. Karadeniz ekonomik işbirliği çerçevesinde yapacağımız girişimlerle Samsun'u uçuracak, şaha kaldıracağız. Bunu, çocuklarımız ve geleceğiniz için yapacağız. Yaptığımızda göreceksiniz ki, yüzünüzün akıyla çıkacağız. Biz, bu şehir için planladığımız projelerimize güveniyoruz.
 Samsun şehri ve Samsunspor için çok "partal" atıldı. Size şunu vereceğiz. Şunu yapacağız dediler. Ne yaptılar? Biz, görevde olduğumuz sürece Samsunspor'u birdaha düşmemek üzere Süper Lig'e hep beraber taşıyacağız. Bunun alt yapısı için çalışmalarımız tamam. Bizlere inanın diyoruz. Bunun ölçüsü nasıl yapılacak? Ben siyasetin içinde görev aldığım her partide tecrübe sahibi oldum. DSP'de, CHP'de belediye başkanlıkları ve milletvekilliği görevleri yaptım. Şimdi de, Millet ittifak çerçevesinde İyi Parti ve Chp il başkanları toplantılar yaptılar. Benden başka 5 aday adayı daha vardı. Bu güzel, 4'ü ağabeyim, 1'i kardeşim olan aday adayları arasında ve ilçelerde yapılan fikir oylamaları neticesinde beni bu göreve layık gördüler. Allahın izniyle bu şehri sadece Türkiye'de değil, Dünya'da konuşulan şehirler arasına hep beraber sokacağız. Bu tarihi hep beraber yazacağız. Gelecekte çocuklarınız ellerinizden öpeceke ve, "anne, baba, bu şehiri iyi ki Hayati Tekin'e emanet etmişsiniz" diyecekler Sizin başkanlığınıza değil, hizmetkârlığınıza talibim. Sözlerime son verirken, kendimi sizlere, sizi de yüce yaradana, Allah'a emanet ediyorum. Başarılarda buluşmak üzere, saolun, var olun."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Hayati Tekin: Başkanlığa değil hizmetkarlığa talibim

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Hayati Tekin: Başkanlığa değil hizmetkarlığa talibim