19 Kasım 2019 Salı

İYİ PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI HAYATİ TEKİN SAMSUN İÇİN 20 PROJESİNİ AÇIKLADI

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Hayati Tekin Samsun için 20 projesini açıkladı

Samsun'da İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, Ömer Halisdemir salonun da düzenlediği toplantı ile Samsun için 20 projesini açıkladı.

25 Mart 2019 Pazartesi 00:24 SİYASET

Samsun'da  İYİ  Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin Samsun'un geleceği için hazırladığı 20 projesini tanıtım toplantısı ile açıkladı.


Samsun İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin, Şehit Ömer Halisdemir salonunda düzenlediği toplantı ile Samsun için hayata geçireceği projelerin ve bu projelerin yaratacağı istihdam ile ilgili tanıtımını yaptı açıklamalarda bulundu.

Samsun İYİ Parti Büyükşehir Belediye başkan adayı Hayati Tekin, Geleceğimize Garanti Samsun İçin Hayati sloganıyla gerçekleştirdiği proje tanıtım lansman toplantısına geniş katılım oldu. Hayati Tekin'in proje tanıtım lansman toplantısına CHP Milletvekilleri Neslihan Hancıoğlu, Kemal Zeybek, İYİ Parti Milletvekili Bedri Yaşar, CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, İYİ Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu ile çok sayıda vatandaş sivil toplum örgütü temsilcileri, dernek yöneticileri iş adamları katıldı.Hayati Tekin gerçekleştirdiği proje tanıtımında Samsun'da özellikle iş ve istihdam alanları yaracak sanayi tesisleri için oluşturulacak alanlara dikkat çekti.
Samsun için hazırladığı 20 projesi ile özellikle iş ve istihdam konusunda Samsun’a büyük bir katkı sağlayacağının altını çizen Hayati Tekin,  yenilenen ticaret alanı ile 72.000 kişiye sağlanacak olan istihdam projesi, ihtiyaç sahipleri için belediyenin bünyesinde açılacak aşevi, engelli rehabilitasyon merkezi, 1000 kişilik OMÜ öğrenci yurdu ve misafirhanesi ve tarihi evler sokağı gibi projelerini toplantıya katılanlara anlattı.

Hayati Tekin proje tanıtımı sırasında sık sık soru alarak, vatandaşların merak ettiği konulara da yanıt verdi. Projelerinin konumlarını, kaynaklarını ve Samsun için sağlayacağı kazançları detaylandırarak adım adım açıkladı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fuat Köktaş sert konuştu: Bu arkadaşlara ne diyelim, dönek mi diyelim

Fuat Köktaş sert konuştu: Bu arkadaşlara ne diyelim, dönek mi diyelim