16 Ekim 2019 Çarşamba

İYİ PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI HAYATİ TEKİN: SAMSUN İÇİN ALTERNATİF BENİM

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Hayati Tekin: Samsun için alternatif benim

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, Samsun halkının AK Parti'den bıktığını açıklayarak, "Samsun için alternatif benim" dedi.

15 Şubat 2019 Cuma 16:22 SİYASET

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, 31 Mart yerel seçimleri için iddialı açıklamalarda bulundu.


Samsun halkının iktidar partisinin dayatma adaylarından ve ben yaptım oldu anlayışından artık bıktığını söyleyen Hayati Tekin, Samsun'un kurtuluşu ve geleceği için alternatifin kendisi olduğunu açıkladı. Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk'ü ziyaret eden İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, 31 Mart yerel seçimlerinde Samsun halkının iktidara sarı kart göstereceğini söyledi.Samsun'un sorunlarını bildiğini kaydeden Hayati Tekin, Samsun Kent Haber'e gerçekleştirdiği ziyarette şunları dile getirdi.
"Biz Samsun'un biriken ve kangrene dönen sorunlarını çözmek istiyoruz. Samsun halkı artık iktidarın dayatma adaylarına ve ben yaptım oldu anlayışına tepkili.  Tepki gösterenler arasında AK Partililerde var. Ben inanıyorum ki bu seçimde Samsun halkı bunlara sarı kart gösterecektir.  Samsun halkının iktidara vereceği uyarının adı ise Hayati Tekin'dir.  Bu işi hep birlikte, vatandaşla beraber başaracağız. 1 Nisan, bu uyarıyı verenlerin, bu şehiri sevenlerin, bu şehirde gelecek neslini düşünenlerin günü olacak. 1 Nisan hepimizin olacak. Bu başarıyı hep birlikte yakalayacağız. Allah’ın izni ile buna inanıyorum. Vatandaşlarımıza güveniyorum. Bunu hep birlikte yaşayarak göreceğiz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir: Samsun'u Samsun halkıyla yöneteceğiz

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir: Samsun'u Samsun halkıyla yöneteceğiz