20 Ekim 2019 Pazar

İYİ PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI TEKİN, RAYLI SİSTEM HATTINI OTOGARA BAĞLAYACAKLARINI AÇIKLADI

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Tekin, raylı sistem hattını otogara bağlayacaklarını açıkladı

Samsun'da İYİ Parti Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan Hayati Tekin, göreve gelmesi halinde raylı sistem hattını otogara bağlayacaklarını açıkladı.

04 Mart 2019 Pazartesi 20:15 SİYASET

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, 31 Mart yerel seçim çalışmalarına  İlkadım ilçesine bağlı Adalet ve Unkapanı Mahallelerinde devam etti.


Samsun'un İlkadım ilçesine bağlı Unkapanı ve Adalet mahallelerinde vatandaşlara seslenen İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, raylı sistem hattını otogara bağlayacaklarını, Atakum ilçesinde ise hafif raylı sistem hattını yer altına almadan otogara ulaşır hale getireceklerini söyledi.

Burada vatandaşlarla buluşan ve toplantılara katılan Hayati Tekin projelerini anlattı, önemli mesajlar verdi.

Hayati Tekin'in Unkapanı ve Adalet mahallelerinde gerçekleştirdiği seçim çalışmasına CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar, İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş da katıldı.

SAMSUN'U GELECEK YÜZYILIN ŞEHRİ YAPACAĞIM
 Proje ve icraat zamanı olduğunu belirten Hayati Tekin, " Ben gariban bir köy çocuğuyum. Tırnaklarımla  birçok mevkilere sizlerin sayesinde geldim. Tekkeköyde 15 yıl belediye başkanlığı,3 yıl milletvekilliği yaptım. Geçmişteki belediyedeki başarılarım sizlerin sayesinde.Samsun'u   Allah'ın izniyle otoparksız, üst üste binmiş şehir olmaktan kurtarıp, güney yönüne doğru büyüterek doğu- batı çevre yollarıyla gelecek yüzyılın şehri yapacağım.  Allah vergisi  dağlarıyla, derin ovaları ve  deniziyle bu harika coğrafyada,  akıl nimetini kullanmayan geçmiş yöneticiler  yüzünden Samsun geri kaldı." dedi.

RAYLI SİSTEMİ YERALTINA ALMAK YERİNE SAMSUN'UN ÇEVRESİNDEN DOLAŞTIRACAĞIZ 
Allah'ın verdiği akıl nimetini kullanacaklarını ifade eden İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, "Atakum'da hafif raylı sistemi yer altına alarak 90 milyon euroyu çöpe atıp, 120 milyon daha harcama gafleti yerine,  Irmak Caddesi'nden Duruşehir'in üzerinden, Adalet Mahallesi'nin etrafından ve şehri çevreleyen bir güzergahla,  Eğitim Araştırma Hastanesi'nin önünde Otogar'a kadar ulaşacak  bir şekilde en kısa zamanda hizmete sunacağız. Hayırlı uğurlu olsun. " diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da eski başkan Necmi Akkoyunlu, Erdoğan Tok'a övgü yağdırdı

Samsun'da eski başkan Necmi Akkoyunlu, Erdoğan Tok'a övgü yağdırdı