18 Eylül 2020 Cuma

İYİ PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI TEKİN YAVUZ SELİM MAHALLESİNE DAHA İYİ YAŞAM KOŞULU VAAD ETTİ

İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Tekin Yavuz Selim mahallesine daha iyi yaşam koşulu vaad etti

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin, Canik ilçesi Yavuz Selim mahallesinde vatandaşlara seslenerek, daha iyi yaşam şartları ile iş ve aş vaadinde bulundu.

19 Mart 2019 Salı 18:41 SİYASET

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Canik ilçesine bağlı Yavuz Selim Mahallesinde vatandaşlara seslendi.


İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Canik ilçesine bağlı Yavuz Selim Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Hayati Tekin’in katıldığı programa mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi.TEKİN; ‘DAHA İYİ YAŞAM KOŞULLARINIZ OLACAK’
Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Yavuz Selim Mahallesi’nde davul zurna ve meşalelerle karşılandı.   

Hayati Tekin' e sevgi gösterilerinde bulunan Yavuz Selim mahallesi sakinleri sorunlarını da dile getirdiler. Söz verilen hizmetlerin yerine getirilmediğini dile getiren  mahalle sakinlerine İYİ Parti Samsun Büyükşehir adayı Tekin, şu şekilde yanıt verdi."İşinizin yüzde 80’i Büyükşehir olarak bende. Allah izin verirse daha iyi yaşam koşullarımız olacak 72 bin kişiye iş sahası açacağım mahallede birçok işsiz genç var bunu biliyorum herkes gibi  Yavuz Selim mahallesinden de işci alınacak zaten kuracağımız sanayii bölgeleri ile  72 bin kişiye iş imkanı sağlayacağız ayrıca Samsunspor’umuz için de deplasmana gidecek olan seyircilere Belediyemizden otobüs tahsis edileceğiz.  Bunu buradan müjdeliyor ve taahhüt ediyorum’’ dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir: Hizmette büyük küçük belediye ayrımı olmayacak

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir: Hizmette büyük küçük belediye ayrımı olmayacak