24 Eylül 2020 Perşembe

İYİ PARTİ SAMSUN ESKİ İL BAŞKANI SÜSLÜ'DEN İHRAÇ EDİLEN ERHAN USTA İLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA

İYİ Parti Samsun eski İl Başkanı Süslü'den ihraç edilen Erhan Usta ile ilgili flaş açıklama

İYİ Parti Samsun eski İl Başkanı Ömer Süslü'den MHP'den ihraç edilen Samsun Milletvekili Erhan Usta ile ilgili flaş açıklama geldi.

16 Ocak 2019 Çarşamba 17:04 SİYASET

İYi Parti Samsun eski İl Başkanı Ömer Süslü, Samsun Milletvekili Erhan Usta'nın MHP'den ihraç edilmesi sonrası bir açıklama yaptı.


Bilindiği üzere 24 Haziran seçimleri sürecinde milletvekili adayları ile Ankara'ya giderken trafik kazası geçiren ve uzun bir süre hastanede tedavi gören Ömer Süslü'nün  tedavisi evinden devam ediyor. Tedavisi devam eden İYİ Parti Samsun eski İl Başkanı Ömer Süslü, sosyal medya sayfasından Erhan Usta ile ilgili bir açıklama yaptı.

Erhan Usta'nın partisini savunduğu için partisi tarafından oy birliği ile ihraç edildiğini söyleyen Ömer Süslü, yaptığı açıklamada, "Kendisini İYİ Partide görmeyi ve buradan ülke ekonomisini İYİ edecek fikirlerini gür bir sesle haykırmasını çok isterim" diyerek şunları dile getirdi.

"Partisinin haklarını savunduğu için partisinden oy birliği ile ihraç edilen Erhan Usta, inanıyorum ki Türk Siyasi Tarihine geçmiştir. Partiden çok tarikat gibi yönetilen bir yapıda nasıl durduğuna hayret ediyordum. O, ahde vefa göstereceğim derken başına böyle bir olay gelmesi aslında çok daha hayırlı olmuştur. Kendisine tavsiyem üzülmemesi, aksine böyle bir yapıdan kurtulduğu için Allah'a şükretmesidir. Birlikte çalıştığımız dönemde aramızda ufak tefek problemler yaşamış olsak da kaliteli insan olduğunu her zaman her yerde ifade etmişimdir. Kendisini İYİ Partide görmeyi ve buradan ülke ekonomisini İYİ edecek fikirlerini gür bir sesle haykırmasını çok isterim. İnşallah partimiz gerekli girişimleri yapar ve o da buna olumlu cevap verir. Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler."
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Salıpazarı ilçesi Güzelvatan mahallesinden kar manzaraları

Samsun'un Salıpazarı ilçesi Güzelvatan mahallesinden kar manzaraları