16 Ocak 2022 Pazar

İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKAN ADAYI AYŞE AYAN SAMSUNSPOR VE ÇARŞAMBASPOR'U KUTLADI

İYİ Parti Samsun İl Başkan adayı Ayşe Ayan Samsunspor ve Çarşambaspor'u kutladı

İYİ Parti Samsun İl Başkan adayı Av. Ayşe Ayan, Yılport Samsunspor'un TFF 1'inci lige, Çarşambaspor'un da 3'üncü Lige yükselmesi ile ilgili bir kutlama mesajı yayımladı.

09 Temmuz 2020 Perşembe 19:22 SİYASET

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Av. Ayşe Ayan, Yılport Samsunspor'un şampiyonluğunu ilan ederek, TFF 1'inci lige yükselmesini yayımladığı mesaj ile kutladı.


İYİ Parti Samsun İl Başkan adayı Av. Ayşe Ayan, yayımladığı mesajda şunları dile getirdi.

"Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) aldığı kararla Yılport Samsunspor, TFF 2. Lig'de şampiyon ilan edilerek 1. lige çıktı.  Bölgesel Amatör Lig 4. Grup temsilcisi Çarşambaspor ise, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından resmen şampiyon ilan edilmesi sonrasında 3. Lige yükseldi. Samsun’da 2 sevinci bir arada yaşıyoruz. Samsunspor ve Çarşambaspor’un bir üst lige yükselmesi Samsun’umuz için çok büyük bir öneme sahiptir. Geçtiğimiz sezonlarda zor zamanlar geçirdik ama bu Samsunspor yöneticileri ve futbolcularını yıldıramadı. Her iki takımımızı da önümüzdeki sezonlarda daha da iyi olacaklarını düşünüyorum. Yılport Samsunspor ve Çarşambaspor yöneticileri ile futbolcularını gönülden tebrik ediyorum, şampiyonluklarını kutluyorum. Bizlere bu mutluluğu yaşattıkları için her iki takıma da teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımla."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun OMÜ'de kurulan yapay zeka şirketi Adapha'ya 1 milyonluk destek geldi

Samsun OMÜ'de kurulan yapay zeka şirketi Adapha'ya 1 milyonluk destek geldi