18 Ekim 2019 Cuma

İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI GÜLEROĞLU, AKŞENER'İN MİTİNGİ İÇİN TRAMVAYLARIN ÜCRETSİZ OLMASINI İSTEDİ

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Güleroğlu, Akşener'in mitingi için tramvayların ücretsiz olmasını istedi

Samsun'da İYİ Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu, SAMULAŞ A.Ş'ye resmi bir yazı yazarak, 10 Mart tarihinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Samsun'da yapacağı miting nedeni ile tramvay hizmetlerinin ücretsiz olmasını talep etti.

06 Mart 2019 Çarşamba 17:25 SİYASET

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, SAMULAŞ A.Ş'ye bugün resmi bir yazı yazarak, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Samsun'da 10 Mart tarihinde yapacağı miting nedeni ile tramvay seferlerinin ücretsiz olmasını istedi.


İYİ Parti Samsun İl Başkanı Güleroğlu, SAMULAŞ A.Ş'ye yazdığı yazıda, "10 Mart 2019 Pazar günü saat 14:00'de Cumhuriyet Meydanında Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in katılacağı miting programı düzenlenmiştir. Samsun halkının mitingimize kolaylıkla katılımını sağlamak açısından daha önceki uygulamalar da göz önüne alınarak; uhdenizde bulunan toplu taşıma araçlarını, anılan tarih itibariyle ücretsiz hizmet vermesini talep etmekteyiz. Bilgi ve gereğini saygılarımla arz ve talep ederim." 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

yavuz bahadır

07 Mart 2019 Perşembe 17:17

Her gün cumhurbaşkanına, ak partiye, yaptığı icraatlere hakaret edeceksin. utanmadan çıkıp akparti belediyesinden mama bekleyeceksin. hadi ordan keltoş!

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş için jest amaçlı yapılan o şarkıyı aranjöre sorduk: Kopya ve aynı dedi

Necattin Demirtaş için jest amaçlı yapılan o şarkıyı aranjöre sorduk: Kopya ve aynı dedi