20 Mayıs 2019 Pazartesi

İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI ÖMER SÜSLÜ İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ HASTANEDE DEVRETTİ

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü il başkanlığı görevini hastanede devretti

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, il başkanlığı görevini 4 aydır tedavi gördüğü hastanede Av. Recep Güleroğlu'na devretti.

13 Ekim 2018 Cumartesi 15:36 SİYASET

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, geçirdiği trafik kazası nedeni ile tedavi gördüğü hastanede düzenlenen tören ile il başkanlığı görevini Av. Recep Güleroğlu'na devretti.


İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu'nun da katıldığı devir teslim töreninde, 24 Haziran seçim sürecinde partisinin aday tanıtım toplantısı için Ankara'ya giden İl Başkanı Ömer Süslü, içinde milletvekili adayı İbrahim Özyer'in de bulunduğu aracın kaza yapması sonucu ağır yaralanmıştı. Kaza sonrası İYi Parrti Samsun Milletvekili adayı İbrahim Özyer, tedavi gördüğü hastanede hayatını yitirirken, İl Başkanı Ömer Süslü ise 3 kez sabaha çıkmaz denilmesine rağmen hayata tutundu. 

Kazada yaralanan ve tedavisi süren İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, hastanede düzenlenen tören ile başkanlık görevini Recep Güleroğlu'na devretti. İYi Parti Samsun İl Başkanlığı görevini devralan Güleroğlu ise ölümden dönen Ömer Süslü'ye "Ayağa kalktığında görev senindir başkanım" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da FETÖ'nün gaybubet evlerine operasyon: 3 gözaltı iki tutuklama

Samsun'da FETÖ'nün gaybubet evlerine operasyon: 3 gözaltı iki tutuklama