19 Ağustos 2019 Pazartesi

İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI SÜSLÜ, AKŞENER'İN SAMSUN MİTİNGİNE KATILAN KİŞİ SAYISINI AÇIKLADI

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Süslü, Akşener'in Samsun mitingine katılan kişi sayısını açıkladı

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Meral Akşener'in Samsun Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirdiği mitinge katılan kişi sayısını açıkladı.

28 Mayıs 2018 Pazartesi 18:08 SİYASET

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Meral Akşener'in Samsun mitingine katılan kişi sayısını açıklayarak bir ajansın 'Umduğunu Bulamadı' başlıklı haber ile servis ettiği görüntülere ise tepki gösterdi.


Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in Samsun Cumhuriyet Meydanında yaptığı mitingden drone ile çekilen  fotoğrafları servis ederek, 'Meral Akşener Samsun'da umduğunu bulamadı' başlığı ile haber yayınlayan ajansı eleştiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, "Akşener Samsun’dan umduğunu bulamadı yönünde haber yapan bir ajans yaptığı haberi geri çekti. Onların amacı belli. Servis ettiler ve geri çektiler. Mitingin toplanma aşamasında çekilen fotoğraf ile yapılan haber daha sonra  acele geri çekilmiştir. Bu haberi yapanların tamamının göbekten iktidara bağlı olmasındandır. Yandaş medya dediğimiz medya bunlar. 25 Haziran sabahı partimizin kapısına ilk gelecek olanlar da bunlar.  Başkanım çok büyük baskı vardı üzerimizde yinede size haber yapmaya çalıştık diyecekler. Bugün AK Parti’nin değirmenine su taşımaya çalışıyorlar. Samsun’daki miting göstermektedir ki hem Erdoğan, hem de onun yandaş basını için Abbas yolcu diyebiliriz" dedi.

Meral Akşener'in miting sonrası Samsun’dan çok mutlu ayrıldığını söyleyen İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü,  şunları dile getirdi.

"7 aylık bir partinin böyle çoşkulu kalabalık toplaması İYİ Parti’nin iyi yolda olduğunu göstermiştir. Meral Akşener'in Samsun mitingine 50 bin kişi katılmıştır"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Canik'te AK Parti 24 Haziran seçimi için tam kadro sahaya indi

Samsun Canik'te AK Parti 24 Haziran seçimi için tam kadro sahaya indi