19 Ekim 2021 Salı

İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞINA AV. AYŞE AYAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığına Av. Ayşe Ayan adaylığını açıkladı

Samsun'da avukat Ayşe Ayan İYİ Parti İl Başkan adaylığını açıklarken, il başkanlığı görevine seçilmesi halinde iyi hikayeler yazacaklarını belirterek, "İyi başladık, iyi bitireceğiz" dedi.

04 Temmuz 2020 Cumartesi 12:17 SİYASET

İYİ Parti Samsun İl Başkan adaylığını düzenlediği toplantı ile açıklayan Av. Ayşe Ayan, "Çıktığımız bu demokrasi yarışında hedefimiz; En iyi, daha iyi, hep iyi olmak" dedi.


Samsun'da İYİ Parti'nin yapılacak olan İl Kongresi öncesi İl Başkan adaylığını açıklayan Av. Ayşe Ayan, İl Başkanlığı binasında geniş katılımlı bir basın açıklaması yaptı.

Av. Ayşe Ayan İYİ Parti Samsun İl Başkanlığına adaylığını koyduğunu açıkladı. Av. Ayşe Ayan, pandemi nedeniyle adaylık açıklamasını kısa tutacağını ifade ederek, iyi başladıklarını ve iyi bitireceklerini söyledi.Bugüne Kadar Emeği Geçen Tüm Arkadaşlarıma Teşekkür Ederim
Bu zamana kadar parti için emek harcayan teşkilat mensuplarına teşekkürlerini sunan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Adayı Av. Ayşe Ayan, “Halen devam eden pandemi sürecine rağmen burada olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Kuruluşundan bugüne kadar içerisinde bulunmaktan onur duyduğum İYİ Partimizin Samsun İl Başkanlığı adaylığımı açıklamak için bir araya geldik. Partimiz de kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen tüm arkadaşlarıma da öncelikle çok teşekkür ediyorum. Katılımlarından dolayı, sayın il başkanımıza, değerli ilçe başkanlarıma, cesur yürekli yol arkadaşlarıma ve basınımızın güzide temsilcilerine de teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. 

Temiz Bir Sayfaya İYİ Hikayeler Yazacağız
İYİ Parti’nin başarısı için tertemiz sayfaları yol arkadaşlarıyla birlikte iyi hikayelerle doldurmak istediğini belirten Ayan, “Pandemi sürecinin devam ediyor olmasını da dikkate alarak sizlerin sağlığı söz konusu olduğundan açıklamamı kısa tutacağım. Çıktığımız bu demokrasi yarışında hedefimiz; En iyi, daha iyi, hep iyi olmak. Partimize yapılan tüm baskı ve yıldırmalara rağmen cesur yürekli genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde, akıllarından aldıkları cesaretle yola çıkan arkadaşlarımız, kısa bir sürede ciddiye alınacak başarı elde ettik. En zoru başaran partimiz ve partililerimiz bundan sonraki hedeflerimize ulaşmak için Atatürk ilkelerinden taviz vermeden vatansever ve milliyetçi duruşumuzla, İnsanları kazanarak, daha yaşanabilir bir vatan hedefine ulaşmaya çalışacağız. Samsun’da İYİ Partimizin başarısı için açtığımız tertemiz sayfaları değerli yol arkadaşlarım ile iyi hikayelerle doldurmak için adayım. Katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. İyi Başladık, iyi bitireceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da CHP İl Başkanlığı yoksul ve ihtiyaç sahipleri için Hayır Çarşıları açıyor

Samsun'da CHP İl Başkanlığı yoksul ve ihtiyaç sahipleri için Hayır Çarşıları açıyor