25 Ekim 2021 Pazartesi

İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞINDAN MECLİS ÜYESİNE YAPILAN SİLAHLI SALDIRI OLAYI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığından meclis üyesine yapılan silahlı saldırı olayı ile ilgili açıklama

İYİ Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Hasan Yahyaoğlu, meclis üyesi Alper Aydemir'e yönelik yapılan pompalı tüfekli silahlı saldırıyı kınadıklarını açıkladı.

07 Ağustos 2020 Cuma 14:14 SİYASET

Samsun'da İYİ Partili meclis üyesi Alper Aydemir'in uğradığı pompalı tüfekli saldırıda yaralanması olayı ile ilgili İYİ Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Hasan Yahyaoğlu açıklama yaptı.


İYİ Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Hasan Yahyaoğlu, meclis üyeleri Alper Aydemir'e yapılan pompalı tüfekli saldırıya tepki göstererek, olayı kınadıklarını açıkladı. İnsanların meselelerini silah kullanarak değil, medeni bir şekilde konuşarak çözmesi gerektiğine inandıklarını kaydeden Hasan Yahyaoğlu, "Edindiğimiz bilgilere göre meclis üyemiz Alper Aydemir'e kendi evinin önünde bulunan aracını bulunduğu yerden çekmesini söyleyen bir kişi, bu mesele nedeniyle çıkan tartışmada pompalı tüfekle saldırıda bulanarak meclis üyemiz Alper Aydemir'in yaralanmasına neden olmuştur. Evinin önünde park halinde duran aracını saldırganın tepkisi üzerine çekmek için aracına giden Alper Aydemir ne yazık ki, sorunlarını şiddete başvurarak çözen bir şehir eşkıyasının saldırısına maruz kalmıştır. Allah'tan can kaybı yaşanmamıştır. Olayı ve saldırganı İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı olarak kınadığımızı bildirir, yaralanan meclis üyemiz Alper Aydemir'e de acil şifalar dileriz" dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş normalleşme sürecinde semt pazarlarını denetledi

Necattin Demirtaş normalleşme sürecinde semt pazarlarını denetledi