27 Haziran 2019 Perşembe

İYİ PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SAYDAM BAYRAM: BEKLE TÜRKİYE

İYİ Parti Samsun Milletvekili aday adayı Saydam Bayram: Bekle Türkiye

İYİ Parti Samsun Milletvekili aday adayı jeofizik mühendisi Saydam Bayram, Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in seçim kampanyası toplantısından verdiği mesajda, "Bekle Türkiye, Cesur kadınları bekle" dedi.

14 Mayıs 2018 Pazartesi 16:12 SİYASET

İYİ Parti Samsun Milletvekili aday adayı jeofizik mühendisi Saydam Bayram, partisinin genel başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in seçim kampanyası başlangıç toplantısına katıldı.


İYİ Parti Cumhurbaşkanlığı Seçim Kampanyası Başlangıç Toplantısı, ATO Congresium’da yapıldı. Yoğun güvenlik önlemleri altında gerçekleşen toplantıya tüm milletvekili aday adayları ile birlikte, 3 binden fazla partili katıldı.

Toplantıyı izlemek üzere tüm illerden Ankara’ya geldikleri halde kendilerine yer bulamayan partililer ve vatandaşlar için salon dışına dev ekranlar kuruldu. İYİ Parti Samsun Milletvekili aday adayı Saydam Bayram’da kongre salonundaki yerini alarak, izlenimlerini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Sözlerinde, her fırsatta kadınların toplumdaki yerine ve önemine dikkat çeken İYi Parti Samsun Milletvekili aday adayı Saydam Bayram, Congresium’da gördükleri karşısında heyecanını gizleyemedi. 

Saydam Bayram açıklamasında, bayanlar olarak siyaset kulvarlarında nedenli önemli bir yer edindiklerine dikkat çekerek , “Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığı Seçim Kampanyası Başlangıç Toplantısı için Ankara’dayız. Salonun yarısı neredeyse kadınlardan oluşuyor. Bekle Türkiye. Bu cesur hareketteki cesur kadınları bekle. İnşallah her şey iyi olacak.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Bafralı şehit Şahan Sezer'in ismi konferans salonuna verildi

Samsun'da Bafralı şehit Şahan Sezer'in ismi konferans salonuna verildi