25 Nisan 2019 Perşembe

İYİ PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SAYDAM BAYRAM: HARAMİLİK DÜZENİ SONA ERECEK

İYİ Parti Samsun Milletvekili aday adayı Saydam Bayram: Haramilik düzeni sona erecek

İYİ Parti'nin Samsun Milletvekili aday adayı jeofizik mühendisi Saydam Bayram, 24 Haziran seçimleri ile ilgili açıklamasında, "Haramilik düzeni sona erecek. Samsun'a İYİ Parti iyi gelecek" dedi.

12 Mayıs 2018 Cumartesi 21:12 SİYASET

Samsun'da İYi Parti'nin Samsun Milletvekili aday adayı jeofizik mühendisi Saydam Bayram, milletvekili aday adayı tanıtım toplantısında partililerin ilgi odağı oldu. 


24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan genel geçimler için siyasi partilerde hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.  Biz de, kulislerdeki son havayı koklamaya ve bunları size aktarmaya devam ediyoruz.  Seçimlere katılacak olan siyasi partiler de tek tek düzenledikleri organizasyonlar ile aday adaylarını basına tanıtıyorlar. 

Meral Akşener’in kurduğu ve iddialı bir şekilde hazırlıklarını sürdürdüğü İyi Parti’nin Samsun İl Temsilciliği, yaptıkları sunumla 27. dönem milletvekili aday adaylarını Ömer Halisdemir toplantı salonunda kamuoyuna takdim etti. Kokteyl havasında başlayan organizasyonda, tüm isimler sırasıyla halka arz edildi. Aday adaylarının birçoğu birbirleri ile tanışma yoluna giderken, İyi Parti Samsun İl Teşkilatı kurucu üyelerinden olan bir isim, daha çok, etkinlikte yer alan vatandaşlar ile konuşarak yakın ilgi gösterdi.Dikkatimizi çeken bu isim Saydam Bayram’dı. Jeofizik Mühendisi olan Saydam Bayram, aynı zamanda aktivist olarak da göze çarpıyor. Onu diğer adaylardan ayıran bir diğer özelliği ise, mütevazi kişiliğinden ödün vermemesi. 

Düzenlenen tanıtım boyunca kendisine yaklaşan tüm partililere aynı mesafede yaklaşan aday adayı, vatandaşlar ile hem sohbet etti, hem de kendisine iletilen tebrikleri kabul etti. İyi Parti’nin aday adayları, sunumun bitmesinin ardından tek tek salonu terk ederken, bu ismin, sanki ev sahibiymiş gibi, son misafire kadar alandan ayrılmasını bekleyip, orada bulunması gözümüzden kaçmadı. Bayram, bu davranışı ile, hem kendisinin, hem de İyi Parti’nin 24 Haziran seçimlerine verdiği önem açısından bizden tam not aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un 100 yıllık tramvay hattı hayali Yusuf Ziya Yılmaz ile gerçek oldu

Samsun'un 100 yıllık tramvay hattı hayali Yusuf Ziya Yılmaz ile gerçek oldu