23 Nisan 2019 Salı

İYİ PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SAYDAM BAYRAM'IN BABA ACISI

İYİ Parti Samsun Milletvekili aday adayı Saydam Bayram'ın baba acısı

İyi Parti Samsun Milletvekili aday adayı Saydam Bayram’ın babası Necmi Cinek geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

17 Mayıs 2018 Perşembe 15:44 SİYASET

İyi Parti Samsun İl Teşkilatı Kurucular Kurulu Üyesi ve Samsun Milletvekili aday adaylarından Saydam Bayram’ın acı günü. Seçimlerin güçlü aday adaylarından olan Bayram, Ordu’da yaşayan babası Necmi Cinek’i ani bir kalp krizi sonucunda kaybetti.


Bir süredir seçim çalışmaları yüzünden yoğun bir dönem geçiren Saydam Bayram’ın acı kaybı, parti içinde de üzüntü ile karşılandı. Merhumun cenazesi Ordu ilinden Samsun’a getirildi. Öğle namazına müteakip Çakallı Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından, burada bulunan aile kabristanlığına defnedildi.Saydam Baydam’ın, babasının ani kaybı karşısında naaşı başında dik durmaya çalıştığı gözlendi. Sayram Bayram’ı bu acı gününde yalnız bırakmak istemeyen, başta İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü’nün yanı sıra, parti yöneticileri, aday adayları, partililer ve aile eşrafı da, merhum Necmi Cinek’in cenazesinde hazır bulundular. Kılınan cenaze namazı’nın ardından, Samsun Milletvekili aday adayı Saydam Bayram, gelen taziyeleri kabul etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sunmani yildirim

17 Mayıs 2018 Perşembe 21:24

Rabbim rahmet edsin kederli ailesine sabırlar versin Erzurum il teşkilatı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım'dan İsrail tepkisi

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Süleyman Kaldırım'dan İsrail tepkisi