19 Mayıs 2019 Pazar

İYİ PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYI BEDRİ YAŞAR: VATANDAŞ NE OLUR BİZİ KURTARIN DİYOR

İYİ Parti Samsun Milletvekili adayı Bedri Yaşar: Vatandaş ne olur bizi kurtarın diyor

İYİ Parti Samsun Milletvekili adayı Bedri Yaşar, Çarşamba ilçesinde 24 Haziran seçimleri için vatandaş ve esnafları ziyaret ederken, "Ciddi bir ekonomik sorun yaşayan köylünün, esnafın kendilerine ‘Ne olur bu iktidardan bizi kurtarın’ dediklerine şahit oluyoruz" dedi.

14 Haziran 2018 Perşembe 16:06 SİYASET

İYİ Parti Samsun 1'inci sıra Milletvekili Bedri Yaşar, köylü ve esnafların ciddi ekonomik sorunlar içerisinde olduklarını açıklayarak, 24 Haziran seçimleri için partisinin umut olduğunu söyledi.


İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar seçim çalışmaları kapsamında Samsun’un ilçelerini karış karış dolaşıyor. Bedri Yaşar, Çarşamba ilçesinde vatandaşın sorunlarını dinledi. Yaptığı gezi ve sohbetlere 24 Haziran seçimleri ve İYİ Parti Seçim Beyannamesi'ni anlatan Yaşar, özellikle gençlere yönelik beyannamede yer alan bilgileri aktardı. Gerek gençlere, gerek istihdama ve gerekse bölge tarımı, sanayisi ve turizmine önemli yatırım ve destekler sağlayacaklarını ifade eden Yaşar, Çarşamba bölgesi hakkındaki projelerini de vatandaşa anlattı.Ülkemiz meselelerini ve İYİ Parti’nin ülke yönetimi ile ilgili proje ve vaatlerini vatandaşlarımıza anlatarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunulduğunu ifade eden Bedri Yaşar  ile İlçe Başkanı Çağrı Kılıç,  halktan gördükleri ilgi karşısında çok memnun kaldıklarını söylediler.  Birebir temaslar neticesinde İYİ Parti’nin Samsun’da 1. parti olacağını söyleyen Bedri Yaşar, çalışmalarını her geçen gün artırarak devam ettireceklerini dile getirerek, “Ciddi bir ekonomik sorun yaşayan köylünün, esnafın kendilerine ‘Ne olur bu iktidardan bizi kurtarın’ dediklerine şahit oluyoruz. Bu nedenle İYİ Parti vatandaşlarımız için umut olmuştur” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun Milletvekili Murat Camadan: Güçlü Samsun lobisi oluşturmalıyız

MHP Samsun Milletvekili Murat Camadan: Güçlü Samsun lobisi oluşturmalıyız