16 Temmuz 2019 Salı

İYİ PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ SEÇİLEN BEDRİ YAŞAR: TÜRKİYE PARTİSİ OLDUĞUMUZ GÖSTERDİK

İYİ Parti Samsun Milletvekili seçilen Bedri Yaşar: Türkiye partisi olduğumuz gösterdik

Samsun'da İYİ Parti'den milletvekili seçilen Bedri Yaşar, 24 Haziran seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Türkiye Partisi olduğumuzu gösterdik" dedi.

25 Haziran 2018 Pazartesi 17:07 SİYASET

Samsun'da 24 Haziran 2018 seçimlerinde İYİ Parti'den milletvekili seçilen Bedri Yaşar, İl Başkanlığı binasında düzenlediği toplantı ile seçim sonuçlarını değerlendirdi.


İYi Parti'den Samsun Milletvekili seçilen Bedri Yaşar, kapılarının herkese açık olduğunu söyleyerek Türkiye genelinde 24 Haziran seçimlerinde milletvekili çıkarttıklarını söyledi. Samsun'da yüzde 11 oranında oy aldıklarını belirten Bedri Yaşar, "Türkiye partisi olduğumuzu gösterdik" dedi.

"Vatanın bölünmez bütünlüğü konusunda sorunu olmayan herkes ile siyaset yaparız" diyen İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, mecliste Samsun'un sorunlarını yakından takip edeceğini belirtti. Samsun'un en önemli sorunları arasında işsizlik, ihracat ve Samsunspor konularının geldiğini vurgulayan Bedri Yaşar, İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı binasında düzenlediği toplantıda yaptığı açıklamada, "Samsun tarımın beşte birini üretmesine rağmen ihracatta başarılı değil. Bizim bütün projelerimizde açık söylüyorum, iktidar kopya çekebilirler, bizim projelerimizi kullanabilirler. Arzu ediyorlarsa brifingde veririz. Ama bu projeleri yapmadıkları zamanda bunu takip ederiz. Samsun tarım ithalatı yapan şehir olmaktan çıkacak dediler. Takip edeceğiz. Fabrikaların satıldığı değil fabrikaların yapıldığı bir Samsun diyoruz. Bölgesel bazda lider bir Samsun'dan bahsediyoruz. Bu konuda destekleyeceğiz. Samsunspor konusunda desteğimiz net olacak. Samsun'da trafik sorunu içinden çıkılamaz hale gelmiş durumda, otopark sorunu had safhada. Biz bütün siyasi partilerden oy aldık. İttifaklarla girilen bir seçim oldu. Seçim sonuçlarını saygı ile karşılıyoruz. Bütün seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. 9 milletvekili ile şahsi fikrim ortak paydamız Samsun olmak kaydı ile beraber çalışmak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İshak Taşçı: 24 Haziran seçim sonuçları milli iradenin galibiyetidir

İshak Taşçı: 24 Haziran seçim sonuçları milli iradenin galibiyetidir