24 Eylül 2021 Cuma

İYİ PARTİ TEKKEKÖY ADAYI MUSTAFA CANDAL'IN KUTLUKENT MİTİNGİNE KATILIM YÜKSEK OLDU

İYİ Parti Tekkeköy adayı Mustafa Candal'ın Kutlukent mitingine katılım yüksek oldu

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde İYİ Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Candal'ın seçilre sayılı günlere kala Kutlukent mahallesinde gerçekleştirdiği mitinge katılım yüksek oldu.

27 Mart 2019 Çarşamba 14:05 SİYASET

Samsun'da Millet İttifakının Tekkeköy Belediye Başkan adayı olan Mustafa Candal, Kutlukent mahallesinde gerçekleştirdiği miting adeta gövde gösterisine dönüştü.


Tekkeköy'de önceki gün Cumhur İttifakı adayı ve mevcut Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'da Kutlukent mahallesinde bir mitinge gerçekleştirmiş, bu mitinge ise katılım oldukça yüksek seviyede olmuştu.  

İYİ Parti Tekkeköy adayı Mustafa Candal'da Togar'ın ardından Kutlukent mahallesinde seçimlere sayılı günler kala bir miting düzenledi. Candal'ın Kutlukent mahallesinde gerçekleştirdiği mitingde mevcut belediye başkanı Hasan Togar'ın mitingini aratmadı.

Hasan Togar ve Mustafa Candal'ın Tekkeköy ilçesi Kutlukent mahallesinde gerçekleştirdikleri mitinglere olan katılımın yüksek olması ilçede 31 Mart yerel seçimlerinin çekişmeli geçeceği yorumlarına neden oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

55

27 Mart 2019 Çarşamba 14:31

Sadece arada 2 fark var birinde millet vekillerinden tutunda büyükşehir adayına kadar orada ona rağmen kişi sayısı ortada yakıt fişlerine diğerinde ise hiç bir çıkar olmadan cebinden kendi yakıtıyla gelenler yani çıkarsız insanlar gözlemlediğim kadarıyla büyük bir değişiklik olmaz ise son akşamlar CANDAL YARIM ADIM ÖNDE bu benim düşüncem.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Atakum'da Lozan Çarşı cadde ve Kent Meydanının açılışı yapıldı

Samsun Atakum'da Lozan Çarşı cadde ve Kent Meydanının açılışı yapıldı