23 Ocak 2021 Cumartesi

İYİ PARTİLİ İLKADIM BELEDİYESİNİN KREDİ YETKİ TALEBİNE AK PARTİ VE MHP ONAY VERMEDİ

İYİ Partili İlkadım Belediyesinin kredi yetki talebine AK Parti ve MHP onay vermedi

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Meclisinin gerçekleştirdiği olağanüstü toplantıda belediyenin talep ettiği krediye AK Parti ve MHP grubundan red geldi.

07 Nisan 2020 Salı 23:12 SİYASET

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi Meclisi yine kredi görüşmesi için olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda talep edilen kredi yetkisine Cumhur İttifakı onay vermedi.


İlkadım Belediyesi Meclisinin kredi için gerçekleştirdiği olağanüstü toplantıda İYİ Partili Meclis üyesi Talat Eyüpoğlu, AK Parti ve MHP'li meclis üyelerine, SamsunVeHaber'de yer alan habere göre "Allah rızası için bu karar evet deyin" derken talep edilen kredinin onaylanması durumunda 4 milyon TL tasarruf elde edileceğini öne sürdü.Talat Eyüpoğlu sözlerinin devamında ise "Parti kararını düşünmeyin. Tasarrufu düşünerek oy verin. Vicdanınızın sesini dinleyin. Tabuları yıkın. Akşam evinize gidince rahat oturun. 4 milyon kar sağlayacağız. Karara evet deyin sonrasında yapılacak görüşmeleri birlikte yapalım” derken İlkadım Belediyesinin talep ettiği kredi yetkisine AK Parti ve MHP Grubundan onay çıkmadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesi Meclisinde İYİ Partili üyeye ihale işlerini bilir göndermesi

İlkadım Belediyesi Meclisinde İYİ Partili üyeye ihale işlerini bilir göndermesi