24 Ocak 2022 Pazartesi

İYİ PARTİLİ MECLİS ÜYESİ ALPER AYDEMİR'DEN KAYYUM VE AK PARTİ İÇİN İLGİNÇ AÇIKLAMA

İYİ Partili Meclis üyesi Alper Aydemir'den kayyum ve AK Parti için ilginç açıklama

Samsun'da İYİ Partili Meclis üyesi Alper Aydemir, İlkadım Belediyesine kayyum tartışmasının başlamasına neden olan AK Parti İl Başkanının açıklamaları ile ilgili, "AK Parti'nin böyle bir şeyle karşı karşıya getirilmesi beni çok üzdü" dedi.

13 Ekim 2020 Salı 13:30 SİYASET

Samsun'da İYİ Parti Büyükşehir Meclis üyesi Alper Aydemir, İlkadım Belediyesine kayyum iddiaları ve tartışmaları ile ilgili dün yapılan toplantıda ilginç açıklamalarda bulundu.


Bir süre önce uğradığı silahlı saldırıda yaralanan ve tedavisi sonrası ilk kez Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısına katılan İYİ Parti Meclis üyesi Alper Aydemir, İlkadım Belediyesine kayyum tartışmalarına neden olan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'nun açıklamalarına ilişkin şunları dile getirdi.

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOK İYİ BİR SİYASETÇİ
"İlkadım Belediyesinde ki çalışmalara zeval getirilmeye çalışıldığını gördüm. Bu çalışmalardan bir tanesi bir tuzak soru sorunun içerisinde kayyum kelimesi. Aslında çok iyi bir siyasetçi olduğunu düşündüğüm AK Parti İl başkanı kitabın orta yerinden cevap veriyor. Bunun algılanması çok daha farklı noktalara götürülebiliyor. Ben bunun adına nifak diyorum. Biz burada birlik beraberlik içinde çalışırken. AK Partinin en fazla karşı olduğu yönetime el konulması olayında böyle bir şeyle karşı karşıya getirilmiş olması beni açıkçası çok üzdü. Bundan dolayı üzüntülerimi dile getiriyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir Çiftlik caddesi otopark ücretlerine zam değil düzenleme yapılacak dedi

Mustafa Demir Çiftlik caddesi otopark ücretlerine zam değil düzenleme yapılacak dedi