19 Eylül 2019 Perşembe

İYİ PARTİ'NİN KURUCULAR KURULU ÜYELERİ ARASINDA BİR SAMSUNLU VAR

İyi Parti'nin kurucular kurulu üyeleri arasında bir Samsunlu var

Meral Akşener'in kurduğu İyi Parti'nin kurucular kurulu üyeleri arasında Samsun'dan İbrahim Özyer yer aldı. İyi Parti kurucular kurulu üyelerinin isimleri arasında yer alan İbrahim Özyer, MHP'den bir dönem milletvekili ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmuştu.

25 Ekim 2017 Çarşamba 13:17 SİYASET

MHP'nin eski Samsun İl Başkanlarından olan İbrahim Özyer, Meral Akşener'in kuruluşu ile ilgili dilekçesini verdiği İyi Parti'nin kurucular kurulu üyeleri arasına girdi. 


Bir dönem MHP'den Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı ve milletvekili adayı da olan İbrahim Özyer, uzun bir süredir Meral Akşener hareketinin içerisinde yer alıyordu. Meral Akşener bugün İyi Parti'nin kuruluş dilekçesini verirken, partinin kurucular kurulu üyeleri arasında da yer alması dikkat çekti.

Öte yandan İyi Parti'nin kurucular kurulu üyeleri arasına giren İbrahim Özyer, MHP eski İl Başkanı Ömer Süslü ile birlikte Ankara'ya giderek partinin kuruluş törenine katıldı. İbrahim Özyer, İyi Parti ile ilgili sosyal medya sayfasında verdiği mesajda ise, "Karanlığın üzerine güneş gibi doğacağız. Türkiye İYİ olacak" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak: FETÖ'cü subaylar yüzünden çok şehit verdik

Samsun Valisi Osman Kaymak: FETÖ'cü subaylar yüzünden çok şehit verdik