26 Eylül 2020 Cumartesi

İYİ PARTİ'NİN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAY ADAYLARININ HEPSİ ANKARA'YA ÇAĞRILDI

İYİ Parti'nin Samsun Büyükşehir aday adaylarının hepsi Ankara'ya çağrıldı

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylarının hepsi Ankara'ya çağrıldı. İYİ Parti Genel Merkezinin yapılacak son görüşmelerin ardından Samsun Büyükşehir adayını açıklayacağı öğrenildi.

29 Ocak 2019 Salı 19:15 SİYASET

İYİ Parti'nin Samsun Büyükşehir adayının belirlemesi ile ilgili son viraja girildi. İYi Parti Genel Merkezi'nin, İYİ Parti Samsun Büyükşehir aday adayı olan isimleri  Perşembe günü için Ankara'ya çağırdığı öğrenildi. Millet İttifakı nedeni ile CHP'lilerin Hayati Tekin beklentisi sürerken, İYİ Parti'de Samsun Büyükşehir adaylığı ile ilgili Mehmet Çakar ve Ferhat Günaydın'ın da isimleri ön planda.

Daha önce MHP'den Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan doktor Ferhat Günaydın'ın ismi son günlerde İYİ Parti Samsun Büyükşehir adaylığı için de geçmeye başladı. Genel Merkezin, Ankara'ya davet ettiği İYİ Parti Samsun Büyükşehir aday adayları Hayati Tekin, Mehmet Çakar, Eyüp Güler, Ferhat Günaydın, Alper Aydemir, Cemalettin Şimşek ile Perşembe günü görüşme yapacağı ardından Cuma yada Cumartesi günü Samsun Büyükşehir adayının ismini açıklayacağı öğrenildi.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Canik ilçesinde yankesicilik ve hırsızlık yapan iki kadın yakalanıp tutuklandı

Samsun'un Canik ilçesinde yankesicilik ve hırsızlık yapan iki kadın yakalanıp tutuklandı