19 Nisan 2019 Cuma

İYİ PARTİ'NİN SAMSUN İL BAŞKANI BELLİ OLDU

İYİ Parti'nin Samsun İl Başkanı belli oldu

İyi Parti'nin Samsun Kurucu İl Başkanlığı görevini Ömer Süslü'nün yapacağı öğrenildi. Ömer Süslü, İyi Parti'nin Samsun İl Başkanı olacak.

26 Ekim 2017 Perşembe 15:04 SİYASET

Meral Akşener'in dün kurduğu İyi Parti'nin Samsun İl Başkanı belli oldu. İyi Parti'nin Samsun İl Başkanlığı görevini bir dönem MHP Samsun İl Başkanlığı görevini yapan Ömer Süslü'nün yapacağı öğrenildi. 


Meral Akşener'in liderliğinde kurulan İyi Parti'nin Kurucular Kurulu'nda eski MHP Samsun İl Başkanı İbrahim Özyer'in yer almasının ardından eski MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'nün de İyi Parti Samsun İl Başkanı olacağı açıklandı.  

PARTİ LOGOSUNDAKİ GÜNEŞ

Konuyla ilgili samsungazetesi'ne bir değerlendirmede bulunan Ömer Süslü, İyi Parti ile iyilik güneşinin Türkiye'nin üzerine doğacağını belirterek, "Bu nedenle partimizin logosunda günş var" dedi. 

KURUCU İL BAŞKANIYIM

Partilerinde farklı siyasi görüşlerden insanların olduğuna dikkati çeken Ömer Süslü, "İyi Parti'de hiç kimsenin gömlek değiştirmesine gerek kalmayacak. Ancak önümüzde çok kısa bir zaman var. Önce Genel Başkanlık Kongresi gerçekleştirilip ardından da il teşkilatları hazırlanacak. Hızlı ve sıkıştırılmış bir sürece giriyoruz. 3 ay içinde Samsun'da il kongremizi yapacağız. İlçe teşkilatlarımız tamamlandıktan sonra il kongremizi de tamamlayıp seçim hazırlıklarına vakit kaybetmeden başlayacağız. Bu süreçte partide kurucu il başkanı görevini üstleneceğim" diye konuştu.

Öte yandan İYİ Parti'nin Samsun İl Başkanı olması beklenen Ömer Süslü, sosyal medya sayfasından  verdiği mesajda, "İYİ'yim, İYİ'sin, İYİ, İYİ'yiz, İYİ'siniz, İYİ'ler, Bundan böyle dersimiz bu... Hep birlikte İYİ olacağız..." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

CEVDET ERGİN

07 Kasım 2017 Salı 23:22

Hayırlı Olsun. İstekli, tecrübeli, Çok Çalışacak, becerikli, mazisi temiz ekiplerle çok çalışacağız. Vatan ve Millet sevgimizi, Hizmet için varlımızı İYİ anlatırsak, Çok, çook.... çalışırsak İYİ güneş doğar. Allah çalışana ve Hakkı ile isteyene veriyor.

zühtü kurt

02 Kasım 2017 Perşembe 16:11

inşaallah hayırlı olur Allah utandırmasın

Ülkü

26 Ekim 2017 Perşembe 21:19

Yine i.özyer dönemi başlıyor , abi abla kardeş yeğen kuzen oğul akraba , samsun iyi partiden bişey çıkmaz belli oldu.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da  Koray Yalçın'ı öldüren Tuncay Tökül'e 12 yıl hapis cezası verildi

Samsun'da Koray Yalçın'ı öldüren Tuncay Tökül'e 12 yıl hapis cezası verildi