19 Ocak 2021 Salı

KARAASLAN, SAMSUNLULARI ERDOĞAN'IN KATILACAĞI ADAY TANITIM TOPLANTISINA DAVET ETTİ

Karaaslan, Samsunluları Erdoğan'ın katılacağı aday tanıtım toplantısına davet etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsunluları, 19 Ocak 2019 Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile yapılacak olan aday tanıtım toplantısına davet etti.

18 Ocak 2019 Cuma 13:02 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 31 Mart seçimlerinde Samsun'dan dört dörtlük bir netice alacaklarını belirterek, Samsunluları 19 Ocak tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile yapılacak belediye başkanları aday tanıtım toplantısına davet etti.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 19 Ocak’ta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle düzenlenecek “Samsun Aday Tanıtım Toplantısı” öncesi açıklamalarda bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan 19 Ocak tarihinde yapılacak aday tanıtım toplantısı ve 31 Mart yerel seçimleri ile ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

"19 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’de Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Tekkeköy ilçemizde bulunan Yaşar Doğu Spor Salonu’nda gerçekleştireceğimiz Aday Tanıtım Toplantımız vesilesiyle Cumhurbaşkanımız’ı Samsun’umuzda ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Aday Tanıtım Toplantımız’da, istiklal ve istikbal mücadelemizde yeni bir dönemi başlatan, Milli Mücadele’de ilk adımın atıldığı bu topraklardan büyük adımlar atacağımız yeni bir dönemi başlatmak için ülkemizin dört bir yanına ve tüm Dünya’ya çok güçlü mesajlar vereceğiz. 19 Mayıs 1919’un 100. yılında şehrimizi her alanda daha da ileriye taşımak ve gücümüze güç katmak için 31 Mart’ta gerçekleştireceğimiz seçimleri önemli bir merhale olarak görüyoruz. 31 Mart yerel seçimlerini, AK Parti olarak girdiğimiz 2004, 2009 ve 2014 seçimlerinden daha farklı görmemekle birlikte her seçimin, bulunduğumuz şartlar gereği bir öncekinden daha önemli bir hal aldığı aşikârdır. Bu nedenle AK Parti olarak gireceğimiz dördüncü yerel seçimlerde, başta Milletvekili olmaktan büyük gurur duyduğum Samsun’umuz olmak üzere ülkemizin dört bir yanında kazanacağımız başarılarla dört dörtlük bir netice almayı hedefliyoruz. Bugüne kadar girdiği tüm yerel seçimlerde tercihini hizmet siyasetinden yana kullanan Samsun, bir kez daha kendisine yakışan şekilde millet ve memleket sevdalısı liderimizi, sayın Cumhurbaşkanımız’ı bağrına basacak ve 19 Ocak 2019 Cumartesi günü güçlü desteğiyle, milletimizin içinden çıkan Sn. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız’ı en güzel şekilde karşılayacaktır. Samsun’da yeni bir destan yazmak için hazırlıklarımızı tamamladığımız, 31 Mart’ta Samsun’dan verilecek güçlü desteğin provası olacağına inandığımız, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız olarak ismi sayın Genel Başkanımız tarafından 24 Kasım’da açıklanan sayın Mustafa Demir ile birlikte 17 İlçe Belediye Başkan Adayımız’ın kamuoyuna tanıtılacağı Aday Tanıtım Toplantımız’a, büyük buluşmaya tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

YEDAŞ'ın emektar çalışanları zorlu kış şartları ile mücadele ediyor

YEDAŞ'ın emektar çalışanları zorlu kış şartları ile mücadele ediyor