27 Ekim 2021 Çarşamba

KEMAL KILIÇDAROĞLU, SAMSUN'UN ATAKUM İLÇESİNDE KONUŞTU!

Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun'un Atakum ilçesinde konuştu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun'un Atakum ilçesinde yaptığı konuşmada "Haremilerin saltanatını yıkacağım" dedi.

01 Temmuz 2021 Perşembe 22:04 SİYASET

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun'un Atakum ilçesinde vatandaş ve partililere seslendi, "En büyük arzum siyasetin temiz olması. En güzel arzum beklentim hiç bir çocuğun yatağa aç girmediği bir Türkiye" dedi.


Samsun'un Atakum ilçesinde CHP Atakum İlçe Başkanlığı binası önünde halka seslenen Kılıçdaroğlu, adaletsizliği bitireceklerini söyledi. Siyasetin zenginleşme ve cep doldurma aracı olmadığını belirten Kemal Kılıçdaroğlu, "13 tane uçak mı var satacağım onları, lüks araçlar mı var satacağım onları. Bir kişi 1 yerden değil, 3 yerden değil, 5 yerden değil, 10 yerden aylık alacak, bitireceğim bunları, adaletsizliği bitireceğim" diye konuştu.

AK Parti'ye oy verenlere de çağrı yapan Kılıçdaroğlu, "Geçmişte AK Partiye oy veren kardeşlerimi de sesleniyorum. Huzur mu istiyorsunuz, kul hakkını yiyenler artık siyasette olmasın mı istiyorsunuz, yönünüzü değiştirin. Biz varız" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

İlhan

02 Temmuz 2021 Cuma 01:15

Çocuklardan uzak tutun.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kılıçdaroğlu Samsun'da Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasını ziyaret etti

Kılıçdaroğlu Samsun'da Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikasını ziyaret etti