18 Eylül 2021 Cumartesi

KEMAL KILIÇDAROĞLU'NDAN SAMSUNSPOR AÇIKLAMASI! SAHİPSİZ BIRAKILDI

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Samsunspor açıklaması! Sahipsiz bırakıldı

Samsun'a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Samsunspor'un kuruluşunun 56'ıncı yılını kutlarken, "Samsunspor sahipsiz bırakıldı" dedi.

01 Temmuz 2021 Perşembe 12:43 SİYASET

Samsun'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezinde yaptığı konuşmada Samsunspor'un 56'ıncı kuruluş yıl dönümünü kutladı.


Muhtarlar, oda başkanları ve esnaf temsilcileri ile bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezinde yaptığı konuşmada Samsunspor mesajı da verdi.

Kılıçdaroğlu Samsunspor ile ilgili konuşmasında şunları dile getirdi.
"Bir dönem Süper ligdeydi Samsunspor. Fakat sahipsiz kaldı. Anadoluya spor Samsunspor gibi takımlar aracılığıyla geliyor. Dolayısıyla Samsunluların da Samsunspor'a sahip çıkmasını istiyoruz. Sahip çıkmak ne anlama geliyor biliyor musunuz. Gençlerin bir anlamda kötü alışkanlıklardan kurtulması anlamına geliyor. Uyuşturucunun ne kadar yaygınlaştığını biliyor musunuz. Kocaeli Dilovası'nda yakalanan, Mersin limanında yakalanan kokainin kimler tarafından getirildiğini ve savcılar tarafından soruşturma dahi açılmadığını biliyor musunuz. O savcıların soruşturma açmaması ne demek biliyor musunuz. Soruşturma açarsam başım belaya girer açmazsam daha ileriye terfi ederim diyor. Bu yapılardan Türkiye'yi kurtaracağız. Temiz, güzel, adaletli bir Türkiye inşa edeceğiz."
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kemal Kılıçdaroğlu Samsun'da kokain açıklaması yaptı

Kemal Kılıçdaroğlu Samsun'da kokain açıklaması yaptı