19 Nisan 2019 Cuma

KEMAL ZEYBEK HAKKINDA FETÖ'NÜN FİRARİ İMAMININ BABASINI OTELDE AĞIRLADI İDDİASI

Kemal Zeybek hakkında FETÖ'nün firari imamının babasını otelde ağırladı iddiası

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili adayı Kemal Zeybek, 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını sürdürürken, FETÖ'nün firari imamının babasının Havza'da işlettiği otelde misafir ettiği iddiası ile karşı karşıya kaldı.

05 Haziran 2018 Salı 14:26 SİYASET

CHP Samsun Milletvekili adayı Kemal Zeybek, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında ilçe ve şehir merkezinde çalışmalarını sürdürürken, işlettiği otelde FETÖ'nün firari imamının babasını ağırladığı iddia edildi.


Bilindiği üzere CHP Milletvekili ve adayı olan Kemal Zeybek, Havza ilçesinde bir otelin de işletmeciliğini yapıyor. ODA TV Samsun Muhabiri Bülent Karslıoğlu geçtiğimiz günlerde sosyal medya sayfasında yayınladığı bir mesajda, FETÖ'nün firari imamının babasının Kemal Zeybek'in işlettiği otelde misafir edildiğini ileri sürdü. Gündeme gelen bu iddianın doğru olup olmadığı bilinmezken, CHP'li Kemal Zeybek'in milletvekili olmadan önce geçmiş yıllarda Fetullah Gülen cemaatine yakın sivil toplum örgütleri tarafından düzenlenen Kenya gezilerine katılarak o yıllarda Samsun İmamı olan Bilal Karaduman'ı ziyaret ettiği biliniyor.

Hakkında gündeme gelen iddialara aldırış etmeyen Kemal Zeybek, CHP'nin Samsun Milletvekili adayları ile birlikte Çiftlik caddesinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fuat Köktaş: Vezirköprü karakolda doğruyu söyleyip, mahkemede şaşmaz

Fuat Köktaş: Vezirköprü karakolda doğruyu söyleyip, mahkemede şaşmaz