24 Haziran 2019 Pazartesi

KILIÇDAROĞLU, CUMHURBAŞKANI ADAYLARININ MUHARREM İNCE OLDUĞUNU AÇIKLADI

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı adaylarının Muharrem İnce olduğunu açıkladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran'da yapılacak erken seçimde partilerinin Cumhurbaşkanı adayının Muharrem İnce olduğunu açıkladı.

04 Mayıs 2018 Cuma 11:29 SİYASET

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ahmet Taner Kışlalı Spor salonunda düzenlenen törende 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde partilerinin cumhurbaşkanı adayının Yalova Milletvekili Muharrem İnce olduğunu açıkladı. 


CHP'nin cumhurbaşkanı adayının açıklandığı Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonundaki programda, halk oyunu ve sinevizyon gösteri yapıldı. Daha sonra kürsüye gelen Kılıçdaroğlu, partilerinin cumhurbaşkanı adayını ilan etti.

25 Haziran'da Türkiye'nin bütün dağlarında çiçekler açacak

"İzmir'in dağlarında çiçekler açar" marşı ile kürsüye gelen Kemal Kılıçdaroğlu, "25 Haziran'da sadece İzmir'in dağlarında değil, Türkiye'nin bütün dağlarında çiçekler açacak." dedi. 

Tüm seçmenlerden bir bayram havası içerisinde sandığa gitmelerini isteyen Kılıçdaroğlu, 25 Haziran'da güzel günler göreceklerini söyledi. 

Öğretmenlik mesleğinin önemine dikkati çeken Kılıçdaroğlu, bir öğretmenin Türkiye'nin sorunlarını çözmeye talip olduğunu belirterek İnce'yi kürsüye davet etti. 

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin yakasına Türk bayrağı rozeti taktı

Daha sonra söz alan İnce, tüm kesimleri kucaklayacağını belirterek, tarafsız bir cumhurbaşkanı olacağını söyledi ve parti rozetini Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na teslim etti. 

"80 milyonun cumhurbaşkanı olacağı için ona Türk bayrağı rozeti takıyorum" diyen Kılıçdaroğlu, İnce'nin yakasına Türk bayrağı rozeti taktı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdal Baş ilçe teşkilatlarını ziyaret etti

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Erdal Baş ilçe teşkilatlarını ziyaret etti