02 Ağustos 2021 Pazartesi

KILIÇDAROĞLU SAMSUN'DA İBRAHİM ZARAP TARAFINDAN DÖVÜLEN KADININ OLAYI İÇİN KONUŞTU

Kılıçdaroğlu Samsun'da İbrahim Zarap tarafından dövülen kadının olayı için konuştu

Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun'un Canik ilçesinde bir kadının eski eşi tarafından canice dövüldüğü anlara ait görüntüleri sonuna kadar izleyemediğini söyledi.

09 Mart 2021 Salı 14:55 SİYASET

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısında yaptığı konuşmada Samsun'un Canik ilçesinde eski eşini öldüresiye döven İbrahim Zarap olayı için, "Bir insana bu yapılır mı" dedi.


Samsun'un Canik ilçesinde eski eşi İbrahim Zarap tarafından canice dövülen kadının olayı ile ilgili CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu açıklama yaptı.

CHP Grup toplantısında konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun'da yaşanan ve tüm Türkiye'de infial yaratan kadına şiddet olayı için, "O görüntüleri sonuna kadar izleyemedim. Küçük kızın sağa sola kaçtığını, nasıl şaşkınlık içinde olaya baktığını, annesine uygulanan şiddet konusunda nasıl çaresiz kaldığını, insanın vicdanı kabul etmiyor. Sosyal medyanın en büyük yararı bu. Bir görüntü Türkiye'yi salladı. Bu yapılır mı. Bir insana bu yapılır mı. Böyle bir şiddet  uygulanır mı. Hukukun gereğinin yerine getirilmesi lazım. Kravat takınca ne demek iyi hal indirimi" dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kadın sağlık çalışanına 17 yaşındaki kız tekme tokat saldırdı

Samsun'da kadın sağlık çalışanına 17 yaşındaki kız tekme tokat saldırdı