24 Haziran 2019 Pazartesi

MAHİR ÜNAL'DAN METAL YORGUNLUĞU AÇIKLAMASI: ARTIK ÜZERİMİZDEN ATTIK

Mahir Ünal'dan metal yorgunluğu açıklaması: Artık üzerimizden attık

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Mahir Ünal bugün yapılan MYK toplantısı sonrası, metal yorgunluğu ile ilgili önemli bir açıklama yaptı.

06 Nisan 2018 Cuma 18:34 SİYASET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti Sözcüsü Mahir Ünal, AK Parti MYK toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, metal yorgunluğunun bittiğini söyledi.


AK Parti'de referandum seçimi sonrası bazı belediye başkanları ve teşkilat yöneticileri istifaları alınarak görevden alınmıştı. Görevden almaların devam edeceği dedikoduları Samsun'a kadar uzanırken, Mahir Ünal bugün AK Parti MYK toplantı sonrası yaptığı önemli açıklamalarda, AK Parti'de kongrelerin Ramazan ayından önce tamamlanacağını belirterek, "Artık metal yorgunluğunu üzerimizden attık" dedi.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

07 Nisan 2018 Cumartesi 19:13

İyi yapmışsınız güzel olmuşda Allah için bar olan binanın hertarafındaki bahçelerimizdende içki içenleri atsanız açıksda içip naralar atıyolar çalgılar çengiler Açık yerlere belediyeler kapalı raporuyla canlı müzik ruhsatı verdi duvarsız çatısız dyanamıyoruz evlerde yaşanılmıyo 2011 de mahkeme yıkım kararı verdi ama arkanız yokda uygulanmıyo Atakum Denizevler 214sok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Börü dizisinin Asenası Ahu Türkpençe'nin Samsunlu olduğunu biliyor muydunuz

Börü dizisinin Asenası Ahu Türkpençe'nin Samsunlu olduğunu biliyor muydunuz