20 Ekim 2019 Pazar

MERAL AKŞENER SAMSUN MİTİNGDE KONUŞTU! SENDEN KORKARSAM NAMERDİM

Meral Akşener Samsun mitingde konuştu! Senden korkarsam namerdim

Samsun mitinginde konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek, "Senden korkarsam namerdim" dedi.

10 Mart 2019 Pazar 15:03 SİYASET

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Samsun Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen seçim mitinginde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek, "Şimdi sayın Erdoğan açık açık dedi ki seni tutuklatacağım. Elinden geleni ardına koymazsan namertsin. Senden korkarsam namerdim" dedi.


Samsun Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen mitingde partililer ve vatandaşlara seslenen Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Denizli'de söylediği sözler nedeni ile çok kızdığını ifade etti.

Meral Akşener Samsun mitinginde şunları dile getirdi.
"Sayın Cumhurbaşkanı çok kızdı çok. Ben dedim ki Denizli'de. Cumhurbaşkanının terörist dediği Denizlililer  nasılsınız dedim. 5 milyon oy almış İYİ Partinin seçmenine terörist diyorsun. SP, DP, CHP  seçmenine terörist diyorsun. Seçim almak için herşeyi yapıyorsunda güzel kardeşim sayın Erdoğan, soğan diyene, domates yetiştiricine, market sahibine terörist, halde çalışanlara terörist bunu yüzüne vurduğumda tehdit. Şimdi sayın Erdoğan açık açık dediki seni tutuklatacağım. Elinden geleni ardına koymazsan namertsin. Senden korkarsam namertim, Yahu muhterem ben bunları daha evvel yaşadım. Belinde silahı olanlar takı tüfeği olanlar beni bastıramadı da o gün onlardan olanlar mı korkutacak. Ayıp olan bir şey var. En azından niyetini sakla niyetini. Talimat verdim hem parasını alacağım hemde hapsi göndereceğim. Zaten milletvekili değil kaçacak deliği yok. Nereden tutsan elinde kalıyor. "

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlulara seslenen Meral Akşener: Tramvay ona ücretsiz size ücretli

Samsunlulara seslenen Meral Akşener: Tramvay ona ücretsiz size ücretli