25 Nisan 2019 Perşembe

MERAL AKŞENER'İN SAMSUN MİTİNGİNDE O SLOGAN ÇOK HOŞUNA GİTTİ

Meral Akşener'in Samsun mitinginde o slogan çok hoşuna gitti

Samsun'a gelen İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, 24 Haziran seçimleri nedeni ile Cumhuriyet Meydanında miting yaptı.

26 Mayıs 2018 Cumartesi 15:49 SİYASET

Samsun'da miting yapan Meral Akşener, "Cumhurbaşkanı Meral Akşener" sloganlarına, "Ayy çok hoşuma gitti" yanıtını verdi.


Samsun Cumhuriyet Meydanı, İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'i ağırladı.

Meral Akşener, Samsun Cumhuriyet Meydanınında gerçekleştirdiği mitingde alanı dolduran vatandaşların, "Cumhurbaşkanı Meral Akşener" sloganlarına , "Ayy çok hoşuma gitti çok teşekkür ederim" yanıtını verdi.

Meral Akşener Samsun'da gerçekleştirdiği mitingde şunları söyledi..


"Kurtulan değil kurtaran şehir, 19 Mayıs 1919'da Türkiye'ye güneşi doğduran şehir. Aranızda olmaktan, sizlerin burada ortaya koyduğu iradeden, bütün Samsunlu kardeşlerimden Allah bin kere razı olsun. Bana hakkınızı helal edin. Allah beni sizin karşınızda utandırmasın.  

İYi Parti 7 aylık bir parti. Şuanda 70'inci ili gezmişim. 7 ayda 70 il gezmişim. Allah emekleri zayi etmez. Çalışmaya devam edeceğiz. İyi ki şu partiyi bana kurdurdunuz. İyi ki bana Cumhurbaşkanı adayı ol dediniz. Çok iyi bir iş yaptırdınız. Azıcık dedikodu edeceğim sizle. İYİ Parti başta sayın Erdoğan ve arkadaşlarına iyi geldi. Niye biliyor musunuz, 29 Ekim'lerd, 10 Kasımlarda, 23 Nisanlarda, 19 Mayıslarda bunların hepsi yorgan döşek yatarlardı. İyi Parti kuruldu birden bire turp gibi oldukları anlaşıldı. Sağlıklarına iyi geldik arkadaşların. Sonra taşeron işçilere iyi geldik. Ben başladım taşeron işçileri konuşmaya, taşeron işçileri başladılar kadroya almaya. Polislerimize, hemşirelerimize iyi geldik. 3600 ek göstergeyi ben 6 aydır söylüyorum. Abimin aklına geldi ama 24'ünden sonra yapacakmış. Yaz bir kanun hükmünde kararname ver milletin hakkını. Kadınlar diyor ki, bıktık senden, usandık artık Abbas yolcu. Şimdi ekonomi ile ilgili 16 yıldır canın istediklerini yaptılar. İstihdam alanı açmak yerine inşaatı tercih etti Türkiyeyi betona gömdü. Kocaman devasa Adalet Sarayları yapmış içinde adalet yok, kocaman üniversiteler yapmış içinde hoca yok eğitim yok. Dolar için diyor ki üst akılmış, nedir bu üst akıl, in midir cin midir.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Meral Akşener'den Samsun mitinginde Erdoğan'a FETÖ tepkisi

Meral Akşener'den Samsun mitinginde Erdoğan'a FETÖ tepkisi