20 Haziran 2019 Perşembe

MHP ATAKUM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI NUMANOĞLU: ÜÇ HİLALİN SANCAĞINI ATAKUM'A DİKECEĞİZ

MHP Atakum Belediye Başkan aday adayı Numanoğlu: Üç hilalin sancağını Atakum'a dikeceğiz

Samsun'da MHP'den Atakum İlçe Belediyesi Başkan aday adayı olan Davut Numanoğlu, MHP Atakum İlçe Başkanlığına yaptığı açıklamada, "Atakum'a 3 hilalin sancağını dikeceğiz" dedi.

22 Kasım 2018 Perşembe 13:43 SİYASET

Samsun'da Mart 2019 seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Atakum Belediye Başkan aday adayı olan Davut Numanoğlu, MHP Atakum ilçe Başkanlığında geniş katılımlı bir toplantı ile aday adaylığını kamuoyuna duyurdu.


MHP Atakum İlçe Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenleyen eğitimci Numanoğlu, yerel seçim süreci ve aday adaylık süreci hakkında açıklamalar yaptı.

Numanoğlu Atakum’un potansiyeline dikkat çekerek, "Atakum’u değil Karadeniz’in incisi, Türkiye’ni incisi yapacağız. Bu altyapı Atakum’da var. Ortak aklı almak için her kesimle görüşeceğiz. Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte çalışacağız. Vefayı hiçbir zaman unutmayacağız" dedi. 

EKİBİMİZLE YOLA ÇIKTIK 
Atakum’un dört bir yanını tanıdığını söyleyen MHP Atakum Belediye Başkan aday adayı Davut Numanoğlu, “Buradan sadece teşkilatımıza  ve sevenlerimize değil, Atakum’un dört bir yanına Taflan’dan Erikli’ye, Erikli’den Kamalı’ya, Çobanlı’dan Atakum’un her mahallesine sokağına selam olsun. Biz bu yola çıkarken bu şehirde doğan  Atakum’un güzide mekanlarından Taflan’da dünyaya gelip hayatının büyük bir kısmını bu şehirde yöneticilik ve öğretmen olarak hizmet etme şansı bulmuş kardeşinizim. Bürokraside ki 27 yıllık tecrübemizle Atakum’da siyasi alanda Atakum’un güzel mecralarında hizmet etmek için hep birlikte yola çıktık” ifadelerini kullandı.ATAKUM HERŞEYİ HAK EDİYOR
"Atakum gerçekten hizmetiyle, geleceğe dair yapılacak projeleriyle her şeyi hak eden Karadeniz’in Türkiye’nin incisi olabilecek çok özel ve güzel bir ilçemiz” diyen MHP Atakum Belediye Başkan aday adayı Numanoğlu, "Atakum, her yıl almış olduğu 15 bin göç ile eğitimli ve nitelikli nüfusuyla sahip olduğu değer ve imkanlarla Türkiye’nin cazibe merkezi olabilecek bir altyapıya sahip. Dolayısıyla biz bu ilçemizde bir olursak beraber olursak değil Karadeniz’in Türkiye’nin incisi olacağız. Biz bu süreci dün itibariyle genel merkezimize resmi başvurumuzu yaparak yola çıktık. Sayın genel başkanımız ve değerli liderimiz Devlet Bahçeli’nin, genel başkan yardımcımız ve Samsun Milletvekili’miz Erhan Usta’yla yaptığımız görüşmelerle Samsun’da bu yolda halkımızın teveccühü ile seçime gireceğiz" dedi.ATAKUM’A 3 HİLALİN SANCAĞINI DİKECEĞİZ
MHP'li Numanoğlu şöyle devam etti; "Büyüklerimizce takdir edilir ve uygun görülürse Atakum’u en güzel yarınlara taşımak için gece gündüz, varımızı yoğumuzu ortaya koyarak çalışacağımıza size söz veriyorum. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız ve her gönüle girmeye çalışacağız. Atakum’a üç hilal sancağını inşallah 31 Mart akşamı dikeceğiz. 192 bin nüfuslu ve 56 muhtarlığı olan ve yaklaşık 354 kilometrekare geniş bir alana sahip olan büyük ilçenin Karadeniz’in cazibe merkezi olan Atakum’a aday adayı olmaktan gurur duyuyorum. İnşallah bu süreçte teşkilatımızla, muhtarlarımızla, bütün halkımızla ve STK’larla bu süreci birlikte yürütüp bu başarıyı tarihinde ilk defa Atakum’u MHP’li belediye başkanına kavuşturacağız" ifadelerini kullandı. 

ORTAK AKLI ESAS ALACAĞIZ
Davut Numanoğlu, "Teşkilatımıza ve halkımıza güveniyoruz ancak istişare edeceğiz. Ortak aklı hakim kılacağız şehrimizin dinamiklerinden ve özellikle sahip olduğumuz en büyük değerlerden olan  19 Mayıs Üniversitesi’nin insan kaynağından ve birikiminden yararlanmayı ihmal etmeyeceğiz. Çünkü bu birikim Atakum’un ortak aklı olacak. Sizlerle bizlerle yola çıkan arkadaşlarımızı hiçbir zaman unutmayacağız. Teşkilatımızın, meclis üyelerimizin ve halkımızın çabalarını boşa çıkarmayacağız. Atakum’u alacağız ancak büyük bir farkla alacağız" dedi.

MHP Atakum İlçe Binası’nda aday adaylığı toplantısı gerçekleştiren Numanoğlu’na  meşaleli karşılama yapıldı. MHP Atakum Belediye Başkan aday adayı Numanoğlu'na yüzlerce kişi destek verdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin yerel seçimde ittifakın adayı olursa Samsun'da oy patlaması olur

Zihni Şahin yerel seçimde ittifakın adayı olursa Samsun'da oy patlaması olur