20 Haziran 2019 Perşembe

MHP ÇARŞAMBA BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI ERKAN AVCI SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

MHP Çarşamba Belediyesi Başkan adayı Erkan Avcı seçim çalışmalarına hız verdi

Samsun'da MHP'nin Çarşamba İlçe Belediyesi için tek Başkan Adayı olan Erkan Avcı, "Ben gönül avcısıyım. Gönül belediyeciliğinin mimarı olduğumuzu herkes bilir" dedi.

23 Aralık 2018 Pazar 18:10 SİYASET

Samsun'da MHP'den Çarşamba Belediye Başkan Adayı olan, Ayvacık eski Belediye Başkanı Erkan Avcı, seçim çalışmalarına hız verdi.


Samsun'un Çarşamba İlçesine bağlı Çınarcık beldesi sakinleri ile bir araya gelen Erkan Avcı, "Samsun'un Saklı Cenneti Ayvacık'ta yaptığım 3 dönemlik belediye başkanlığımdan herkes bilir ki biz önce vatandaşın gönlüyle bağ kurarız. Hizmet çıtamızın yükselmesinde önce gönüller sonra üretime dayalı hizmetler vardır." dediVatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Avcı, belde esnafını ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti.

"Üç Hilal'in olduğu yerde gönüller şad olur" diyen Erkan Avcı, 
"Milliyetçi Hareket Partisi, Türk Siyaseti'nin yarım asrına damga vurmuş köklü bir partidir. Bu yarım asırlık mücadelesinde özgül ağırlığı hep ön planda, Türk Milleti'nin gönlünde ve yüreğinde, milletin sürekli umudu olmuştur. Ben de bu anlamda Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönülden yürekten hizmet etmenin onurunu ve gururu yaşıyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Kulübünden Turgay Demir'e çok sert tepki geldi

Yılport Samsunspor Kulübünden Turgay Demir'e çok sert tepki geldi