29 Kasım 2021 Pazartesi

MHP GENEL BAŞKANI BAHÇELİ'DEN ANNELER GÜNÜ AÇIKLAMASI

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Anneler Günü açıklaması

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Anneler Günü açıklamasında "Annelik fedakarlık numunesi, sevgi nişanesi, en iyi niyet, en görkemli insani ve manevi ziynettir. Anne ömür boyu baş tacı edilecek değerdir." dedi.

13 Mayıs 2017 Cumartesi 21:30 SİYASET
MHP'den yapılan açıklamaya göre Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden "Anneler Günü" mesajı yayınladı.


Annelerin, "ışığı hiç solmayan bir hayat kaynağı, huzur ve bereket sağanağı, kavuşmakla bile dinmeyen bir hasret vahası" olduğunu belirten Bahçeli, "Annelik fedakarlık numunesi, sevgi nişanesi, en iyi niyet, en görkemli insani ve manevi ziynettir. Anne ömür boyu baş tacı edilecek değerdir. Onları kırmayalım, incitmeyelim, üzmeyelim. Çünkü haklarını ödememizin belki de imkansız olduğu yüksek kıymet tabii ki annedir." ifadelerini kullandı.


"Anne"yi tarif etmenin zor olduğunu ancak bunun yaşayarak idrak edilebileceğini aktaran Bahçeli, şunları kaydetti:


"Dokunması buram buram şefkat ve merhamet, bakması da haysiyet ve hoşgörüdür. Bütün annelerimizin Anneler Günü'nü tebrik ediyor, her birine en iyi dileklerimi sunuyorum. Annelik oldukça insanlık hep var olacaktır. Başta özlemle andığım, ismi geçtiğinde kalbimin titrediği saygıdeğer annem olmak üzere vefat etmiş annelerimize Allah'tan rahmet diliyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Şehit emniyet müdürünün ismini taşıyan deniz aracı mavi sulara açıldı

Şehit emniyet müdürünün ismini taşıyan deniz aracı mavi sulara açıldı